Kinga Rusin pierwszy raz o związku z Markiem Kujawą. Planuje ślub? Tak prywatnych wyznań jeszcze nie robiła

Kinga Rusin i przystojny prawnik zamierzają się wkrótce pobrać? Są razem już od prawie sześciu lat.
Kinga Rusin opowiada o swoim związku Planują ślub? Tak prywatnych wyznań jeszcze nie było Kinga Rusin rzadko pokazuje się publicznie ze swoim partnerem, przystojnym prawnikiem Markiem Kujawą. Gwiazda nauczona trudnymi doświadczeniami po rozwodzie z Tomaszem Lisem, niezwykle rzadko opowiada w wywiadach na temat ukochanego. Poza tym dziennikarka bierze pod uwagę fakt, że Kujawa bardzo nie lubi wzbudzać zainteresowania swoją osobą. Mój partner nie chce pokazywać się w gazetach, a ja to szanuję - wyznała dziennikarka w rozmowie z magazynem "Party". Ostatnio znów zaczęły się pojawiać plotki o ich ślubie. Wszak dziennikarka "Dzień Dobry TVN" i prawnik są parą od niemal sześciu lat, a pierwsze plotki na temat planowanej przez nich ceremonii pojawiły się już w 2012 roku. Czy to oznacza, że Rusin i Kujawa staną niedługo na ślubnym kobiercu? Żadnych planów nie robię. Dobrze jest tak, jak jest - ucięła krótko Rusin. Myślicie, że jej ślub byłby większym wydarzeniem od wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka?

Kinga Rusin rzadko pokazuje się publicznie ze swoim partnerem, przystojnym prawnikiem Markiem Kujawą. Gwiazda nauczona trudnymi doświadczeniami po rozwodzie z Tomaszem Lisem, jeszcze rzadziej opowiada w wywiadach na temat ukochanego i ich związku. Okazuje się jednak, że Rusin być może chętniej wypowiadałaby się na ten temat, gdyby nie fakt, że Kujawa bardzo nie lubi wzbudzać zainteresowania swoją osobą.

Mój partner nie chce pokazywać się w gazetach, a ja to szanuję - wyznała w rozmowie z magazynem "Party" dziennikarka.

Nic więc dziwnego, że Kinga Rusin nie chce też komentować plotek o rychłym ślubie. Wszak dziennikarka "Dzień Dobry TVN" i prawnik są już parą od niemal sześciu lat, a pierwsze plotki na temat planowanej przez nich ceremonii pojawiły się już w 2012 roku. Czy to oznacza, że Rusin i Kujawa staną niedługo na ślubnym kobiercu?

Żadnych planów nie robię. Dobrze jest tak, jak jest - ucięła krótko te spekulacje Rusin.

Myślicie, że jej ślub byłby większym wydarzeniem od wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka?

 

IN