Anna Guzik urodziła bliźniaki. "Dziewczynki czują się dobrze". Wybrała im ŚLICZNE imiona

Anna Guzik urodziła bliźniaki. Znana jest już płeć i imiona dzieci.
Anna Guzik urodziła! To bliźniaki Anna Guzik urodziła bliźniaki. Znana jest płeć dzieci, nieznane są imiona. Anna Guzik urodziła - poinformował "Dobry Tydzień". Aktorka urodziła bliźniaki, dwie córki i w ten sposób po raz pierwszy została matką. Na razie nie wiadomo, jakie dzieci otrzymają imiona. Anna Guzik jest żoną Wojciecha Tylki, za którego wyszła w 2013 roku. Oboje są przywiązani do swojej prywatności i niechętnie dzielą się nią ze światem. Udało jej się skutecznie ukrywać ciążowy brzuch aż do 6. miesiąca. W Polsat Cafe prowadziła "Grzeszki na widelcu", jednak ze względu na ciążę, musiała zrezygnować z pracy. Potem pojawiły się spekulacje, że Anna Guzik została wykluczona przez ciążę z ekipy serialu "Na Wspólnej", ale produkcja opublikowała dementi. Świeżo upieczonej mamie dwóch bliźniaczek Plotek gratuluje i całej trójce życzy zdrowia.

Anna Guzik urodziła - poinformował "Dobry Tydzień". Aktorka urodziła bliźniaki, dwie córki i w ten sposób po raz pierwszy została matką.

Mama i dziewczynki czują się dobrze. Szczęśliwi rodzice już wybrali dla nich imiona: Basia i Nina - zdradza tygodnikowi znajomy aktorki.

Anna Guzik jest żoną Wojciecha Tylki, za którego wyszła w 2013 roku. Oboje są przywiązani do swojej prywatności i niechętnie dzielą się nią ze światem. Udało jej się skutecznie ukrywać ciążowy brzuch aż do 6. miesiąca. W Polsat Cafe prowadziła "Grzeszki na widelcu", jednak ze względu na ciążę, musiała zrezygnować z pracy. Potem pojawiły się spekulacje, że Anna Guzik została wykluczona przez ciążę z ekipy serialu "Na Wspólnej", ale produkcja opublikowała dementi.

Świeżo upieczonej mamie dwóch bliźniaczek Plotek gratuluje i całej trójce życzy zdrowia.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS