Sasha Obama rozmawia z Ryanem Reynoldsem. Co robi Malia? Padniecie! "Typowe zachowanie starszej siostry"

Sasha Obama chyba lekko podkochuje się w Ryanie Reynoldsie - tak można wywnioskować z ich wspólnego zdjęcia z uroczystej kolacji w Białym Domu. Wygrywa je jednak reakcja starszej siostry obserwującej zdarzenie z lekkim rozbawieniem.
Sasha Obama rozmawia z Reynoldsem Co robi Malia? Padniecie! "Typowe zachowanie starszej siostry" Sasha Obama chyba lekko podkochuje się w Ryanie Reynoldsie - tak można wywnioskować z ich wspólnego zdjęcia z uroczystej kolacji w Białym Domu. Wygrywa je jednak reakcja starszej siostry obserwującej zdarzenie z lekkim rozbawieniem. Sasha i Malia Obama wzięły udział w uroczystej kolacji w Białym Domu z okazji wizyty kanadyjskiego premiera Justina Trudeau. Wśród zaproszonych gości znalazła się również aktorska para, Ryan Reynolds i Blake Lively. Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym młodsza córka prezydenta rozmawia z gwiazdą filmu "Deadpool", co najwyraźniej sprawiło jej sporo radości. Konwersacji przyglądała się Maila, która nieco ironicznie uniosła kciuk w górę, a jej mina zdawała się mówić: "świetna robota w kompromitowaniu się, siostro". Podobną interpretacje przedstawili internauci, którzy komentowali zabawny "siostrzany moment" w sieci: "Malia podśmiewa się z siostry, która ewidentnie jest fanką Ryana Reynoldsa". "Malia Obama obserwująca Sashę podczas rozmowy z Ryanem Reynoldsem, zachowuje się jak każda starsza siostra na świecie". Malia Obama w tym roku skończy 18 lat. Sasha jest o trzy lata młodsza.

Sasha i Malia Obama wzięły udział w uroczystej kolacji w Białym Domu z okazji wizyty kanadyjskiego premiera, Justina Trudeau. Wśród zaproszonych gości znalazła się również aktorska para, Ryan Reynolds i Blake Lively. Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym młodsza córka prezydenta rozmawia z gwiazdą filmu "Deadpool", co najwyraźniej sprawiło jej sporo radości. Konwersacji przyglądała się Maila, która nieco ironicznie uniosła kciuk w górę, a jej mina zdawała się mówić: "świetna robota w kompromitowaniu się siostro".

 

 

Podobną interpretacje przedstawili internauci, którzy komentowali zabawny "siostrzany moment" w sieci.

Malia podśmiewa się z siostry, która ewidentnie jest fanką Ryana Reynoldsa.
Malia Obama obserwująca Sashę podczas rozmowy z Ryanem Reynoldsem, zachowuje się jak każda starsza siostra na świecie.

Malia Obama w tym roku skończy 18 lat. Sasha jest o trzy lata młodsza.

Barack Obama spotkał się z dziećmi na Halloween. Nagle pojawił się chłopiec przebrany za... "Prezydent nie wytrzymał"

Więcej o:
Komentarze (11)
Sasha Obama rozmawia z Ryanem Reynoldsem. Co robi Malia? Padniecie! "Typowe zachowanie starszej siostry"
Zaloguj się
 • kuba55

  Oceniono 5 razy 3

  Kurde nie padłem dalej siedzę

 • Gość: Walter White

  Oceniono 4 razy 2

  Doopy nie urwalo, pozostaly wzdecia..

 • Gość: ?

  Oceniono 1 raz 1

  Czy te "artykuły" do plotka pisze jakiś bot czy jednak zwyczajny ludzki debil?

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  O ku..., padłem!

 • Gość: q

  Oceniono 3 razy 1

  Gupio wyszlo, nie padlem.

 • Gość: a

  0

  Raz Malia, raz Maila. Czy naprawdo tak trudni poprawić tę iterówkę. Edytujesz swój tekst, wpisujesz w szukacza słowo - mail - przeskakujesz kolejno i w miejscu, gdzie tworzy ono słowo - Maila, zamieniasz je na Malia.

 • ilenka50

  Oceniono 2 razy 0

  No nie! Naprawdę?

 • Gość: przybysz

  Oceniono 1 raz -1

  podniesiony kciuk daje do zrozumienia: robisz dobra robote, solidaryzuje sie z toba & I am happy for you. Ladnie tlumaczycie - gratulacje. Potraficie tylko blokowac wpisy. WSTYD!!!

 • Gość: zadziobany przez orla

  Oceniono 2 razy -2

  Ruchalbym! Fajny zaroscik i gajerek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX