Maila i Sasha Obama ZACHWYCIŁY podczas oficjalnej kolacji. Ale dorosły! Prezydent USA: One rosną za szybko

Maila i Sasha Obama na przyjęciu w Białym Domu prezentowały się przepięknie. Córki prezydenta USA dorosły, a doskonały styl odziedziczyły po eleganckiej mamie.
Córki Obamy zachwyciły wszystkich Maila i Sasha Obama na przyjęciu w Białym Domu prezentowały się przepięknie Maila i Sasha Obama na przyjęciu w Białym Domu prezentowały się przepięknie. Córki prezydenta USA dorosły, a doskonały styl odziedziczyły po eleganckiej mamie. Córki Baracka Obamy, Maila i Sasha, towarzyszyły ojcu na przyjęciu z okazji wizyty kanadyjskiego premiera, Justina Trudeau. To pierwsza tak uroczysta kolacja z ich udziałem. Zagraniczne media były zachwycone ich sukienkami, ale też zdziwione tym, jak bardzo córki prezydenta wyrosły. Maila w tym roku skończy 18 lat, a młodsza - Sasha, 15. Jeszcze nie tak dawno były dziećmi - teraz to już nastolatki. Obie prezentowały się niezwykle elegancko - wieczorowe suknie, makijaż. Coraz bardziej przypominają swoją mamę Michelle Obamę. Sam prezydent przyznał, że nie może się nadziwić jak bardzo dorosły: "Kiedy zostałem wybrany na prezydenta, Maila miała 10, a Sasha 7. lat. One rosną za szybko!" - wyznał Obama. Zagraniczne media są pod wrażeniem: "Córki prezydenta wyglądały wspaniale" - podsumowali dziennikarze Cosmopolitan. Trudno nie przyznać racji. Maila i Sasha pięknieją z dnia na dzień! Prawda, że się zmieniły?

Córki Baracka Obamy, Maila i Sasha, towarzyszyły ojcu na przyjęciu z okazji wizyty kanadyjskiego premiera, Justina Trudeau. To pierwsza tak uroczysta kolacja z ich udziałem. Zagraniczne media były zachwycone ich sukienkami, ale też zdziwione tym, jak bardzo córki prezydenta wyrosły. Maila w tym roku skończy 18 lat, a młodsza - Sasha, 15. Jeszcze nie tak dawno były dziećmi - teraz to już nastolatki. Obie prezentowały się niezwykle elegancko - wieczorowe suknie, makijaż. Coraz bardziej przypominają swoją mamę, Michelle Obamę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Sam prezydent przyznał, że nie może się nadziwić jak bardzo dorosły:

Kiedy zostałem wybrany na prezydenta, Maila miała 10, a Sasha 7. lat. One rosną za szybko! - wyznał Obama.

Zagraniczne media są pod wrażeniem:

Córki prezydenta wyglądały wspaniale - podsumowali dziennikarze Cosmopolitan.

Trudno nie przyznać racji. Maila i Sasha pięknieją z dnia na dzień! Prawda, że się zmieniły?

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS