Agnieszka i Grzegorz Hyży będą mieli dziecko? Tabloid ma dowody. "Muzyk często się chwali, że..."

Agnieszka i Grzegorz Hyży planują powiększenie rodziny? Wokalista namawia na to żonę.
Agnieszka i Grzegorz Hyży będą mieli dziecko? Tabloid ma dowody. "Muzyk często się chwali, że..." Agnieszka i Grzegorz Hyży marzą o powiększeniu rodziny - donosi tygodnik "Gwiazdy". Inicjatywa wyszła od wokalisty, który uwielbia dzieci i wyraźnie widać to na planie "Małych Gigantów", gdzie opiekuje się jedną z drużyn. Choć ma już dwóch synów ze związku z Mają Hyży, rzadko ich widuje i bardzo brakuje mu tych kontaktów. Bliźniaki mieszkają z jego byłą żoną, Mają. A Grzesiek i Agnieszka tak bardzo się kochają, że chcą mieć też wspólnego dzidziusia - twierdzi źródło tabloidu. Co na to żona wokalisty? Agnieszka Hyży, która ma 3-letnią córeczkę Martę ze związku z Mikołajem Witem, najwyraźniej nie ma nie nic przeciwko. Ponoć podczas zakulisowych rozmów muzyk często się chwali, że z Agnieszką pracują nad powiększeniem rodziny. Para wzięła ślub w lipcu ubiegłego roku i do szczęścia brakuje im tylko licznego potomstwa - podaje tygodnik.

Agnieszka i Grzegorz Hyży marzą o powiększeniu rodziny - donosi tygodnik "Gwiazdy". Inicjatywa wyszła od wokalisty, który uwielbia dzieci i wyraźnie widać to na planie "Małych Gigantów", gdzie opiekuje się jedną z drużyn. Choć ma już dwoje synów ze związku z Mają Hyży, rzadko ich widuje i bardzo brakuje mu tych kontaktów.

Bliźniaki mieszkają z jego byłą żoną, Mają. A Grzesiek i Agnieszka tak bardzo się kochają, że chcą mieć też wspólnego dzidziusia - twierdzi źródło tabloidu.

Co na to żona wokalisty? Agnieszka Hyży, która ma 3-letnią córeczkę Martę ze związku z Mikołajem Witem, najwyraźniej nie ma nie nic przeciwko.

Ponoć podczas zakulisowych rozmów muzyk często się chwali, że z Agnieszką pracują nad powiększeniem rodziny. Para wzięła ślub w lipcu ubiegłego roku i do szczęścia brakuje im tylko licznego potomstwa.

Póki co prezenterka bryluje na ściankach i zawsze prezentuje się bezbłędnie, tak jak tu:

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS