Michał Szpak komentuje "aferę plagiatową" i petycję fanów Margaret. Ale riposta! "Mistrz, płaczę ze śmiechu"

Zwycięstwo Michała Szpaka w krajowych eliminacjach do Eurowizji nie spodobało się przede wszystkim fanom Margaret. Pojawiły się też głosy o plagiacie. Co na to wokalista?
Szpak komentuje "aferę plagiatową" Jak wokalista odniósł się do ostatnich plotek? Zwycięstwo Michała Szpaka w eliminacjach do Eurowizji zaskoczyło wielu. Edyta Górniak nie mogła sobie przypomnieć nazwiska wokalisty, a fani Margeret napisali petycję do prezesa TVP argumentując, że tylko ona może zapewnić zwycięstwo Polsce. Na koniec wokalista musiał się zmierzyć z zarzutami, że jego piosenka to plagiat utwory rosyjskiej grupy Lube (ulubionego zespołu Władimira Putina). Tę ostatnią informację oficjalnie zdementowała już wytwórnia płytowa. Co na to Michał Szpak? Już wcześniej wbił delikatną szpilę krytykantom życząc im, by pogodzili się z decyzją widzów. Teraz w podobnym tonie skomentował zamieszania z petycją i pomówienia o plagiat. Jak donoszą fani tych niezadowolonych, Szpak trzyma sztamę z Putinem, bo przecież słuchamy tej samej splagiatowanej muzy. Haha. Umarłem. Dziękuję fanom za zrobienie mi dnia - napisał wokalista na Facebooku. Wygląda na to, że wygrana Michała Szpaka jeszcze długo będzie boleć wiele osób. Dobra wiadomość jest taka, że artysta nic sobie z tego nie robi i jest dymny ze swojego sukcesu.

To, że Michał Szpak będzie reprezentować Polskę na Eurowizji zaskoczyło wielu. Edyta Górniak nie mogła sobie przypomnieć nazwiska wokalisty, a fani Margeret napisali petycję do prezesa TVP argumentując, że tylko ona może zapewnić zwycięstwo Polsce. Na koniec wokalista musiał się zmierzyć z zarzutami, że jego piosenka to plagiat utwory rosyjskiej grupy Lube (ulubionego zespołu Władimira Putina) - tę informację oficjalnie zdementowała już wytwórnia płytowa.

Co na to Michał Szpak? Już wcześniej wbił delikatną szpilę krytykującym (i chyba też samej Górniak) życząc "niepogodzonym", by pogodzili się z decyzją widzów. Teraz skomentował zamieszania z petycją i pomówienia o plagiat w podobnym tonie.

Jak donoszą fani tych niezadowolonych, Szpak trzyma sztamę z Putinem, bo przecież słuchamy tej samej splagiatowanej muzy. Haha. Umarłem. Dziękuję fanom za zrobienie mi dnia - napisał na Facebooku.

 

Jak donoszą Fani Tych niezadowolonych Szpak trzyma sztamę z Putinem, bo przecież słuchamy tej samej splagiatowanej muzy ...

Opublikowany przez Michał Miszanel Szpak na  10 marca 2016

Fani wokalisty chwalili jego ripostę.

Mistrz!
Dobrze powiedziane.
Ha ha, płaczę ze śmiechu - pisali w komentarzach.

Wygląda na to, że wygrana Michała Szpaka jeszcze długo będzie boleć wiele osób. Dobra wiadomość jest taka, że Michał Szpak nic sobie z tego nie robi, no, może paroma subtelnie wbitymi szpilami ;)

 

 

EK