Księżna Kate i książę William z wizytą w szpitalu. Wzruszające słowa i reakcja księcia: To ważne, by coś z tym zrobić

Księżna Kate i książę William żywo interesują się ostatnio tematyką zdrowia psychicznego. W czwartek wzięli udział w rozmowach na ten temat w jednym z londyńskich szpitali.
Kate i William z wizytą w szpitalu Wzruszające słowa i reakcja księcia: To ważne, by coś z tym zrobić Księżna Kate i książę William żywo interesują się ostatnio tematyką zdrowia psychicznego. W czwartek wzięli udział w rozmowach na ten temat w jednym z londyńskich szpitali. Księżna Kate i książę William po urlopie spędzonym w Alpach wrócili do pełnienia swoich obowiązków. Wczoraj złożyli wizytę w szpitalu St. Thomas w Londynie, gdzie wzięli udział w rozmowach na temat zdrowia psychicznego. Książęca para w przejęciem wysłuchała relacji osób, które wyszły cało z nieudanych prób samobójczych. Ktoś mi powiedział, że każdego dnia pięć osób próbuje popełnić samobójstwo. Byłem zszokowany tymi statystykami. Problem zdrowia psychicznego ma wiele aspektów i to niezwykle ważne, by coś z tym zrobić - mówił książę William. Księżna Kate zgodziła się z mężem. Nałogi, bezdomność, przestępczość. Wszystko to ma swoje źródło w dzieciństwie - zauważyła. Książęca para wzięła również udział w projekcji filmu dokumentalnego "Stranger on the Bridge", opowiadającym historię Jonny'ego Benjamina. Mężczyzna w 2008 roku próbował popełnić samobójstwo, ale został uratowany przez przypadkowego przechodnia. Gdy doszedł do siebie, zorganizował kampanię "Find Mike", która miała na celu odnalezienie tajemniczego "bohatera". Okazał się nim niejaki Neil Laybourn. Panowie poznali się i obaj wzięli udział w rozmowach z książęcą parą.

Księżna Kate i książę William po wakacjach z dziećmi we francuskich Alpach wrócili do pełnienia swoich obowiązków. W czwartek złożyli wizytę w szpitalu St. Thomas w Londynie, gdzie wzięli udział w rozmowach na temat zdrowia psychicznego. Książęca para w przejęciem wysłuchała relacji osób, które wyszły cało z nieudanych prób samobójczych.

Ktoś mi powiedział, że każdego dnia pięć osób próbuje popełnić samobójstwo. Byłem zszokowany tymi statystykami - mówił książę William. Problem zdrowia psychicznego ma wiele aspektów i to niezwykle ważne, by coś z tym zrobić.

Księżna Kate przytakiwała mężowi i dodała:

Nałogi, bezdomność, przestępczość - wszystko to ma swoje źródło w dzieciństwie.

Na tę okoliczność księżna wybrała skromną stylizację. Zielony płaszcz marki i szara sukienka były odpowiednio dobrane do miejsca i okazji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Książęca para wzięła również udział w projekcji filmu dokumentalnego "Stranger on the Bridge", opowiadającym historię Jonny'ego Benjamina. Mężczyzna w 2008 roku próbował popełnić samobójstwo, ale został uratowany przez przypadkowego przechodnia. Gdy doszedł do siebie, zorganizował kampanię "Find Mike", która miała na celu odnalezienie tajemniczego "bohatera". Okazał się nim niejaki Neil Laybourn. Panowie poznali się i obaj wzięli udział w rozmowach z książęcą parą.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Księżna Kate i książę William z wizytą w szpitalu. Wzruszające słowa i reakcja księcia: To ważne, by coś z tym zrobić
Zaloguj się
  • mgr.nauk

    Oceniono 1 raz 1

    Niezwykle trafna stylizacja księcia! Ubrał ciemną marynarę, jaśniejsze pory i krawat w kropki. W sam raz na taką okazję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX