Piotr Woźniak-Starak "nie przewiduje limitu finansowego" na ślub. Najwięcej wyda na... Zaskoczenie!

Agnieszka Szulim stanie na ślubnym kobiercu już latem. Przygotowania do ślubu dziennikarki z Piotrem Woźniakiem-Starakiem ruszyły pełną parą, a narzeczeni nie muszą przejmować się kosztami ceremonii.
Woźniak-Starak nie oszczędza na ślubie Przygotowania do ślubu Szulim i Staraka ruszyły pełną parą Agnieszka Szulim stanie na ślubnym kobiercu już latem. Przygotowania do ślubu dziennikarki z Piotrem Woźniakiem-Starakiem ruszyły pełną parą, a narzeczeni nie muszą przejmować się kosztami ceremonii. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak od kilku miesięcy planują swoją ceremonię ślubną. Niedawno na jaw wyszło, że para prawdopodobnie powie sobie sakramentalne "tak" w posiadłości rodziców producenta filmowego na Mazurach. Okazuje się jednak, że nie wynika to z oszczędności, bo Starak przy planowaniu ślubu zupełnie nie przejmuje się tak przyziemnymi kwestiami, jak pieniądze. - Piotr nie przewiduje żadnego limitu finansowego. Chce wyprawić imprezę weselną, której goście nigdy nie zapomną - zdradził w rozmowie z "Faktem" znajomy narzeczonego Agnieszki Szulim. Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, to ślub pary może kosztować nawet milion złotych! Co ciekawe, Szulim i Woźniak-Starak najwięcej pieniędzy zamierzają wydać nie na dekoracje, nocleg dla gości czy weselne menu. -Piotr najwięcej pieniędzy chce zainwestować w ochronę, która ma pilnować terenu. W końcu będą się tam bawić najbogatsi ludzie w Polsce i śmietanka show-biznesu - dodał informator "Faktu". Agnieszka Szulim i jej narzeczony przy organizacji wesela inspirują się największymi ślubami w historii show-biznesu. - Zostaną rozstawione ogromne klimatyzowane namioty jak na ślubie Kim Kardashian. Zatrudniono już kilkunastu renomowanych kucharzy, kompletowana jest również ekipa specjalistów od wizerunku, fryzjerów i makijażystów, którzy zadbają nie tylko o Agnieszkę, ale i resztę zaproszonych pań - zdradził znajomy dziennikarki i producenta filmowego. Jak informuje też "Fakt", w przeddzień ślubu narzeczeni zorganizują dla najbliższej rodziny wystawną kolację, a wszystkie uroczystości potrwają aż trzy dni. Szykuje się ślub roku?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak od kilku miesięcy planują swoją ceremonię ślubną. Niedawno na jaw wyszło, że para prawdopodobnie powie sobie sakramentalne "tak" w posiadłości rodziców producenta filmowego na Mazurach.

Okazuje się jednak, że nie wynika to z oszczędności, bo Starak przy planowaniu ślubu zupełnie nie przejmuje się tak przyziemnymi kwestiami, jak pieniądze.

Piotr nie przewiduje żadnego limitu finansowego. Chce wyprawić imprezę weselną, której goście nigdy nie zapomną - zdradził w rozmowie z "Faktem" znajomy narzeczonego Agnieszki Szulim.

Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, to ślub pary może kosztować nawet milion złotych! Co ciekawe, Szulim i Woźniak-Starak najwięcej pieniędzy zamierzają wydać nie na dekoracje, nocleg dla gości czy weselne menu.

Piotr najwięcej pieniędzy chce zainwestować w ochronę, która ma pilnować terenu. W końcu będą się tam bawić najbogatsi ludzie w Polsce i śmietanka show-biznesu - dodał informator "Faktu".

Agnieszka Szulim i jej narzeczony przy organizacji wesela inspirują się największymi ślubami w historii show-biznesu.

Zostaną rozstawione ogromne klimatyzowane namioty jak na ślubie Kim Kardashian. Zatrudniono już kilkunastu renomowanych kucharzy, kompletowana jest również ekipa specjalistów od wizerunku, fryzjerów i makijażystów, którzy zadbają nie tylko o Agnieszkę, ale i resztę zaproszonych pań - zdradził znajomy dziennikarki i producenta filmowego.

Jak informuje też "Fakt", w przeddzień ślubu narzeczeni zorganizują dla najbliższej rodziny wystawną kolację, a wszystkie uroczystości potrwają aż trzy dni.

Szykuje się ślub roku?

 

IN