Kim Kardashian pokazała nagie zdjęcie. I ruszyła LAWINA. Po Kylie Jenner zrobiły to kolejne gwiazdy

Kim Kardashian wywołała lawinę nagich zdjęć. Kolejne gwiazdy pokazują swoje nagie ciała w stylu wyznaczonym przez amerykańską celebrytkę.

Kim Kardashian udaje się rzecz niebywała. Pomimo tego, że często epatuje nagością i można się do niej przyzwyczaić, to i tak niemal każde jej nagie zdjęcie wywołuje poruszenie i jest komentowane.

Kilka dni temu pokazała nagie selfie z łazienki. Potem zdjęcie w tym samym stylu zrobiła jej siostra, Kylie Jenner. Jedyną różnicą był fakt, że zamiast czarnych pasków służących za autocenzurę, gwiazdka miała na sobie bardzo seksowne bikini.

??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Sesję Kim skrytykowała Bette Middler, która napisała, że jeżeli chcemy poznać jakąś część ciała Kardashianki, której jeszcze nie widzieliśmy, to powinna połknąć aparat.

Pomimo tej złośliwości inne gwiazdy podchwyciły pomysł i również zaczęły się fotografować nago w łazienkach.

Co mam założyć na siebie wieczorem? - pyta Emily Ratajkowski i publikuje swoje zdjęcie.

Pytanie to oczywiście aluzja do wpisu Kim, która przy swoim zdjęciu napisała: "Kiedy myślisz sobie, że nie masz co na siebie włożyć, LOL".

Nagim zdjęciem pochwaliła się również Sharon Osbourne. Tu już nie ma niedomówień.

Kim Kardashian, inspirujesz mnie! - napisała wprost.

Śmiało można założyć, że to jeszcze nie koniec, a efekt lawiny pociągnie kolejne gwiazdy, które zdecydują się  zaprezentować światu swoje nagie zdjęcia, ledwie przysłonięte "paskami figowymi", a może nawet i nie.

JZ