Joanna Przetakiewicz kurtkę miała ciekawą, ale uwagę przyciąga TWARZ. Makijaż? Nietypowy. Spójrzcie też na CZOŁO

Joanna Przetakiewicz pojawiła się na imprezie "Viva! Moda". Jak się prezentowała? Interesująco.

Joanna Przetakiewicz zazwyczaj przyciąga uwagę eleganckimi stylizacjami. Jednak na imprezie "Viva! Moda" postawiła na młodzieżowy styl. Miała na sobie kurtkę w nadruki, luźne spodnie i szpilki. To spora zmiana w jej wizerunku, ale spójrzcie na makijaż projektantki. Niesamowicie długie rzęsy zdecydowanie były najmocniejszym akcentem. Z kolei koński ogon odsłonił bardzo GŁADKIE czoło Przetakiewicz.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Myślicie, że dyrektor marki "La Mania" zdecydowała się na zmiany w swoim stylu? Oby na ubraniach się skończyło ;)

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (18)
Joanna Przetakiewicz kurtkę miała ciekawą, ale uwagę przyciąga TWARZ. Makijaż? Nietypowy. Spójrzcie też na CZOŁO
Zaloguj się
 • Gość: Krystian

  Oceniono 5 razy 5

  Donatella 2

 • Gość: Arleta

  Oceniono 4 razy 4

  Zawsze mnie zastanawiało czy te celebrytki nie mają nikogo w swoim otoczeniu kto by im powiedział: "Dziewczyno, puknij się w głowę! Nie masz 18-tu lat, masz liche włosy, duże czoło, nie eksponuj tego na siłę. A kurtkę oddaj bezdomnemu od którego ją pożyczyłaś.Zrobisz z siebie pośmiewisko..."

 • Gość: nienazwana

  Oceniono 3 razy 3

  Sorry, Joasiu; okropnie.

 • angel.js

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Joanno - bardzo panią lubię i cenię, zawsze wszystko grało i moja taka prośba - proszę spojrzeć w lustro, jak nie da rady za pierwszym razem, to drugi raz... i w sumie, żeby mi to było OSTATNI RAZ, bo ten wizerunek to po prostu KOSZMAR...makijaż, uczesanie i ubiór.

 • Gość: Elka

  Oceniono 1 raz 1

  Jest Pani fajną babką,a te rzęsy po co to - fatalnie. Proszę popatrzeć w lustro ani pięknie, ani fajnie, ani interesująco. A przecież potrafi Pani.

 • pan.malowany

  Oceniono 1 raz 1

  Milf z rodzaju: komu zrobic laske?

 • Łukasz Casadei

  0

  Pani Joasiu wygląda pani w każdej stylizacji zjawiskowo w tej wygląda pani prześlicznie oryginalnie ze smakiem z klasą kurtka rewelacja do tego przepiękne szpilki czarne Christiana Louboutin orginalnie spięte włosy No i prześliczny makeup po prostu klasa Jest pani wzorem dla niejednej 20 latki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX