Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając na jednej imprezie. Iskrzyło? "Spojrzał przed siebie, zobaczył ją i..."

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając wrócą do siebie? TA sytuacja pokazuje, że nie ma co na to liczyć.

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk rozstali się już jakiś czas temu. Początkowo były to spekulacje, ale od niedawna wiemy, że "ciało astralne" definitywnie się rozpadło. Szybko jednak pojawiło się pytanie, czy nie oznacza to, że Mikołaj Krawczyk powróci do Anety Zając, byłej partnerki, z którą ma dzieci.

"Na żywo" opisuje zdarzenie, które zakończy te spekulacje. Rzecz wydarzyła się na konferencji ramówkowej Polsatu, na której Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając byli obecni ze względów zawodowych - on gra w "Przyjaciółkach", a ona w "Pierwszej miłości". Pisaliśmy już, że spędzili czas oddzielnie, ale według relacji tygodnika, potraktowali się wręcz chłodno.

Aneta stała w sali, gdzie znajdowało się bankietowe menu. Wtedy w drzwiach pojawił się Mikołaj. Spojrzał przed siebie, zobaczył ją, odwrócił się na pięcie i pospiesznie wyszedł. Ona też nie szukała z nim kontaktu. Wręcz przeciwnie, cały wieczór dobrze bawiła się w innym towarzystwie - czytamy wypowiedź informatora pisma.

Cóż, szans na ponowne zejście się Krawczyka i Zając nie ma, choć taka opcja bez wątpienia ucieszyłaby wielu fanów aktorki. Z drugiej strony, Zając ponoć układa sobie na nowo życie z "przystojnym urzędnikiem", więc to też jest dobra wiadomość dla jej fanów.

JZ


Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS