"Na żywo": Kuba Wojewódzki pozwolił by drwiono z Renaty Kaczoruk. "Stracił zaufanie jej ojca"

Kuba Wojewódzki podpadł Renacie Kaczoruk i jej rodzinie - informuje "Na żywo". Powód? Showman pozwolił, żeby podczas roastu obrażano jego dziewczynę.
Wojewódzki podpadł teściowi Wojewódzki podpadł Renacie Kaczoruk i jej rodzinie - informuje "Na żywo" Kuba Wojewódzki podpadł Renacie Kaczoruk i jej rodzinie - informuje "Na żywo". Powód? Showman pozwolił, żeby podczas roastu obrażano jego dziewczynę. Kuba Wojewódzki podczas roastu został "zgrillowany" tak solidnie, że echa tej imprezy wciąż nie wygasły i powracają z najmniej oczekiwanej strony. "Na żywo" dowiedziało się, że ojciec jego dziewczyny, Renaty Kaczoruk, ma mu za złe to, jak została ona potraktowana w programie. Śmiano się z jej zbyt szczupłej sylwetki, nazywając "nakokoszonym wieszakiem" i zarzucano, że bierze narkotyki. - Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty, Ryszard Kaczoruk. Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść, że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. zł - twierdzi informator pisma. Nie tylko ojciec Kaczoruk jest zniesmaczony. Ona sama również miała być niezadowolona z tego, jak ją potraktowano. Ona jest już przyzwyczajona do żartów Kuby, ale nie podobało się jej, że pozwolił, by tak szyderczo drwiono z niej podczas "roastu" - czytamy wypowiedź jej znajomej. - Renata ma czasem wrażeniem, że Kuba wykorzystuje ją i ich miłość, by podgrzać atmosferę wokół własnej osoby i programu. Zastanawia się, czy postępuje w ten sposób osoba, która naprawdę kocha. Ryszard Kaczoruk to wrocławski biznesmen o prawicowych poglądach, jednak dotąd był przychylny przyszłemu zięciowi i ponoć nie interesowało go, co ten mówi w swoich programach. Każdej kobiecie życzyłbym takiego narzeczonego i męża. Kuba jest zaangażowanym, opiekuńczym i wartościowym człowiekiem - komplementował Kubę Wojewódzkiego w ubiegłym roku w rozmowie z katolickim "Dobrym tygodniem". Tymczasem od kilku dni spekuluje się, że para może spodziewać się dziecka. Powód? Showman na Instagramie pokazał zdjęcie dziecięcych stóp. Fani odebrali to jako dość czytelną aluzję. Renata Kaczoruk jest w ciąży? Przekonamy się niebawem.

Kuba Wojewódzki podczas roastu został "zgrillowany" tak solidnie, że echa tej imprezy wciąż nie wygasły i powracają z najmniej oczekiwanej strony. "Na żywo" dowiedziało się, że ojciec jego dziewczyny, Renaty Kaczoruk, ma mu za złe to, jak została ona potraktowana w programie. Śmiano się z jej zbyt szczupłej sylwetki, nazywając "nakokoszonym wieszakiem" i zarzucano, że bierze narkotyki.

Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty, Ryszard Kaczoruk. Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść, że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. zł - twierdzi informator pisma.

Nie tylko ojciec Kaczoruk jest zniesmaczony. Ona sama również miała być niezadowolona z tego, jak ją potraktowano.

Ona jest już przyzwyczajona do żartów Kuby, ale nie podobało się jej, że pozwolił, by tak szyderczo drwiono z niej podczas "roastu" - czytamy wypowiedź jej znajomej. - Renata ma czasem wrażeniem, że Kuba wykorzystuje ją i ich miłość, by podgrzać atmosferę wokół własnej osoby i programu. Zastanawia się, czy postępuje w ten sposób osoba, która naprawdę kocha.

Ryszard Kaczoruk to wrocławski biznesmen o prawicowych poglądach, jednak dotąd był przychylny przyszłemu zięciowi i ponoć nie interesowało go, co ten mówi w swoich programach.

Każdej kobiecie życzyłbym takiego narzeczonego i męża. Kuba jest zaangażowanym, opiekuńczym i wartościowym człowiekiem - komplementował Kubę Wojewódzkiego w ubiegłym roku w rozmowie z katolickim "Dobrym tygodniem".

Tymczasem od kilku dni spekuluje się, że para może spodziewać się dziecka. Powód? Showman na Instagramie pokazał zdjęcie dziecięcych stóp. Fani odebrali to jako dość czytelną aluzję. Renata Kaczoruk jest w ciąży? Przekonamy się niebawem.

JZ

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
"Na żywo": Kuba Wojewódzki pozwolił by drwiono z Renaty Kaczoruk. "Stracił zaufanie jej ojca"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 4 razy 4

  Coś czuję, ze gdyby zainkasował 250 tysięcy to poziom zaufania zostałby niewzruszony:)

  Jeżeli lasce jak tak z nim źle to na wuja z nim jest?

  Bo pewnie nie po to by korzystać z radości i przedmiotów jakie można kupić za udział w takim "rołście", prawda?:)))

 • Gość: pokrzywdzony15

  0

  Tatuś tej pannicy i firma ,w której jest członkiem zarządu niech wypłacają pieniądze. Ludzie czekają od miesięcy . Tatuś taki "prawy" opozycjonista. Gdzie się podziała solidarność z ludzmi pracy. Jak się jest sytym i przy żłobie inni sie nie liczą.

 • Gość: Beza

  0

  Tak to jest jak się wmawia laskom, że są ładne, inteligentne...Niech tatuś z córusią nabiorą dystansu i nauczą się z siebie śmiać. Wybrali medialne życie niech teraz nie narzekają.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, żeby ufać komuś takiemu jak Sołtysowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX