Eurowizja 2016. Michał Szpak NIE POJEDZIE na konkurs? Fani Margaret składają petycję. Z BŁĘDEM

Michał Szpak został wybrany na reprezentanta Polski na Eurowizji 2016. Wybór nie wszystkim się podoba. Przeciwni są fani Margaret, którzy zaczęli już działać, by ich idolka pojechała na konkurs.
Fani Margaret składają petycję Michał Szpak nie pojedzie na Eurowizję? Fani jego rywalki piszą petycję. Z błędami! Eurowizja 2016 miała skończyć się dla Polaków wygraną - Margaret zajmowała pierwsze miejsce w typowaniu bukmacherów. Polscy fani wybrali jednak Michała Szpaka. Nie wszystkim się to spodobało. Choć internauci są w większości zadowoleni z wyboru, to pojawiły się głosy, że piosenka "Color of Your Life" jest plagiatem. Fani Margaret postanowili działać i napisali petycję do prezesa TVP. "Jesteśmy bardzo nie zadowoleni z decyzji że Michał Szpak ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Margaret ma największą szanse aby zagwarantować Polsce zwycięstwo. Czy chcecie aby Polska nareszcie wygrała konkurs? To podpiszcie petycje!" - czytamy. Co ważne, jest to pisownia ORYGINALNA. Nie będziemy czepiać się interpunkcji, bo to trudna sprawa. Ale "nie zadowoleni"? Popieramy walkę o ważne rzeczy, ale w natłoku emocji, warto pamiętać o słowniku. No to co, podpiszecie?

Eurowizja 2016 miała skończyć się dla Polaków wygraną - Margaret zajmowała 1. miejsce w typowaniu bukmacherów. Jednak polscy melomani wybrali Michała Szpaka. Nie wszystkim się to spodobało. Choć internauci są w większości zadowoleni z wyboru, pojawiły się głosy, że "Color of Your Life" to plagiat. Fani Margaret postanowili działać. Napisali petycję do Prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

Jesteśmy bardzo nie zadowoleni z decyzji że Michał Szpak ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji - czytamy. -  Margaret z piosenką "Cool Me Down" ma największą szanse aby zagwarantować Polsce zwycięstwo. Czy chcecie aby Polska nareszcie wygrała konkurs? To podpiszcie petycje!

Jest to pisownia ORYGINALNA. Nie będziemy czepiać się interpunkcji, to trudna sprawa. Ale "nie zadowoleni"? Popieramy walkę o ważne rzeczy, ale w natłoku emocji, warto pamiętać o słowniku.

Petycję znajdziecie tutaj.

 

 

JM