Maria Szarapowa pierwszy raz po aferze z dopingiem. Straciła milionowe kontrakty i... wybrała się na zakupy

Maria Szarapowa przez 10 brała substancję, która mogła wpłynąć na jej sportowe wyniki. Teraz dalsza kariera tenisistki rysuje się w niepewnych barwach, ale jej samej chyba nie przeszkadza to aż tak bardzo, jak mogłoby się wydawać.

Maria Szarapowa w poniedziałek wieczorem wyznała na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, że przez ponad dekadę przyjmowała lek meldonium, który od 1 stycznia uznawany jest za federacje tenisowe za nielegalny środek dopingujący.

Szarapowa przyznała, że "nieuważnie przeczytała" przesłaną do niej przez WTA informację o zakazie stosowania meldonium i nadal wspomagała się nim w grze, co odkryła dopiero kontrola antydopingowa podczas turnieju Australian Open.

Choć wyznanie tenisistki, którą nieoficjalnie określa się mianem najbogatszej sportsmenki na świecie, kosztowała ją utratę wielomilionowych kontraktów z tak popularnymi markami, jak Nike i Tag Heuer, to chyba ona sama nie straciła dobrego humoru.

Wczoraj paparazzi przyłapali Marię Szarapową na zakupach w Los Angeles. Ubrana w stylowy zestaw tenisistka chętnie uśmiechała się i nie uciekała przed aparatami.

Myślicie, że jeszcze wróci na sportowe szczyty?

 

IN

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Maria Szarapowa pierwszy raz po aferze z dopingiem. Straciła milionowe kontrakty i... wybrała się na zakupy
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Poszła się odstresować:D

 • Gość: dzidka

  0

  Postanowila sie odstresowac w sklepie spozywczym :-) news dnia. Whole foods to market jak alma. Rozumiem, ze powinna tez przestac jesc?

 • browaryr

  0

  tyle zarobiła że jeden milion w ta czy w ta to dla niej pikuś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX