Była Leonardo DiCaprio (modelka) w ciąży na ściance. To pierwsze zdjęcia z widocznym brzuchem. Przepiękna!

Bar Rafaeli jest modelką, która zasłynęła kampaniami bielizny, ale swoją popularność zdobywała jako dziewczyna Leonardo DiCaprio. Izraelska piękność spodziewa się dziecka. I wygląda wspaniale!
Była dziewczyna DiCaprio jest w ciąży Modelka wygląda przepięknie! Izraelska modelka Bar Rafaeli zdobyła popularność jako dziewczyna Leonardo DiCaprio. Historia jej związków jest niemal tak ciekawa jak zdjęcia w portfolio. W wieku 20 lat Rafaeli była już po pierwszym rozwodzie. Później poznała hollywodzkiego gwiazdora, z którym była związana przez sześć lat. Obecnie modelka jest żoną Adi Ezry i wygląda na to, że w końcu znalazła szczęście. Rafaeli za kilka miesięcy zostanie mamą i już na pierwszy rzut oka widać, że ciąża bardzo jej służy. Na imprezie People Style Awards otrzymała nagrodę dla najlepszej modelki. Na uroczystej gali pojawiła się w krótkiej czerwonej sukience, która wspaniale podkreśliła ciążowe krągłości. Wyglądała kwitnąco! Myślicie, że Leo może trochę żałować decyzji o zerwaniu z modelką?

Bar Rafaeli jest obecnie związana ze swoim drugim mężem i spodziewa się dziecka. Jednak historia jej związków jest niemal tak ciekawa jak zdjęcia w jej portfolio. Była dziewczyną, z którą DiCaprio chodził aż przez 6 lat (wyobrażacie to sobie?!), a pierwszy rozwód wzięła jako 20-latka. Obecnie jest żoną Adi Ezry i wygląda na to, że w końcu znalazła szczęście. Modelka w ciąży promienieje! Na imprezie People Style Awards otrzymała nagrodę dla najlepszej modelki. Odebrała ją w krótkiej czerwonej sukience, która wspaniale podkreśliła ciążowe krągłości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Coś nam się wydaje, że Leo może trochę żałować swoje decyzji o zerwaniu z modelką. Czy nie wygląda przepięknie?

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Była Leonardo DiCaprio (modelka) w ciąży na ściance. To pierwsze zdjęcia z widocznym brzuchem. Przepiękna!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  DiCaprio to chyba w jakimś transie, albo ciągu alkoholowym musiał być, że ją odstawił.

 • braddock

  Oceniono 1 raz 1

  Nie, nie wygląda przepięknie.

 • 223344

  0

  przepiekna, bo z Izraela?;-)
  Kate tez od poczecia do rozwiazania byla wedlug ekipy Michnika przepiekna, cudowna itp;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX