Andrzej Duda się ODCHUDZA. Pomaga mu żona. "Wprowadziła obostrzenia". Powód? "Uwielbia tuczące ziemniaki z sosem". Ups!

Andrzej Duda podczas kampanii prezydenckiej dał się poznać jako mężczyzna o nienagannej sylwetce. Jednak miesiące trudnej prezydentury zrobiły swoje. Pierwsza Dama musi pomóc mężowi z odchudzaniem.
Prezydent jest na diecie Pomaga mu żona. "Wprowadziła obostrzenia" Andrzej Duda jako prezydent nie ma łatwego życia. Dużo stresu, spotkania, na których nie wypada odmówić poczęstunku, częste wizyty na bankietach czy uroczystych kolacjach... Nic dziwnego, że w ciągu kilku miesięcy urzędowania wyraźnie przybrał na wadze. O jego sylwetkę postanowiła zatroszczyć się Pierwsza Dama. Jak podaje "Dobry Tydzień", Agata Duda zaczęła dbać o dietę męża. Wprowadziła obostrzenia w diecie męża. Zasady racjonalnego odżywiania są Pierwszej Damie doskonale znane. (...) Stawia na zdrową polską kuchnię, naturalne produkty, jak najmniej przetworzone. Z umiarem używa cukru i soli - czytamy na łamach tygodnika. Jakie błędy żywieniowe popełniał prezydent? Jest fanem wielu potraw, które z trudem można uznać za dietetyczne. Jego słabością są mączne potrawy. Uwielbia również tuczące ziemniaki polane sosem grzybowym. Żonę często prosi o żurek, którego jest prawdziwym koneserem - informuje "Dobry Tydzień". Agata Duda potwierdza, że jej mąż jest fanem smakołyków z polskiej kuchni. Lubi ruskie pierogi, smażone oscypki, ryby, szpinak i wszelkie potrawy z grilla. Z rzeczy dla mnie dziwnych jada kozie sery, czego my z Kingą nie możemy zrozumieć - zdradza Pierwsza Dama. Życzymy powodzenia! Pod czujnym okiem żony uda się na pewno.

Andrzej Duda jako prezydent nie ma łatwego życia. Dużo stresu, spotkania, na których nie wypada odmówić poczęstunku, częste wizyty na bankietach czy uroczystych kolacjach... Nic dziwnego, że w ciągu kilku miesięcy urzędowania wyraźnie przybrał na wadze. O jego sylwetkę postanowiła zatroszczyć się Pierwsza Dama. Jak podaje "Dobry Tydzień", Agata Duda zaczęła dbać o dietę męża.

Wprowadziła obostrzenia w diecie męża - czytamy. - Zasady racjonalnego odżywiania są Pierwszej Damie doskonale znane. (...) Stawia na zdrową polską kuchnię, naturalne produkty, jak najmniej przetworzone. Z umiarem używa cukru i soli.

Jakie błędy żywieniowe popełniał prezydent? Jest fanem wielu potraw, które z trudem można uznać za dietetyczne.

Jego słabością są mączne potrawy - informuje "Dobry Tydzień". - Uwielbia również tuczące ziemniaki polane sosem grzybowym. Żonę często prosi o żurek, którego jest prawdziwym koneserem.

Agata Duda potwierdza, że jej mąż jest fanem smakołyków z polskiej kuchni.

Lubi ruskie pierogi, smażone oscypki, ryby, szpinak i wszelkie potrawy z grilla. Z rzeczy dla mnie dziwnych jada kozie sery, czego my z Kingą nie możemy zrozumieć.

Życzymy powodzenia! Pod czujnym okiem żony uda się na pewno.

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (109)
Andrzej Duda się ODCHUDZA. Pomaga mu żona. "Wprowadziła obostrzenia". Powód? "Uwielbia tuczące ziemniaki z sosem". Ups!
Zaloguj się
 • clarenville

  Oceniono 11 razy 9

  Odchudzanie wymknęło się spod kontroli. Pan Prezydent gwałtownie traci tkankę mózgową bez ubytku tkanki tłuszczowej i mięśniowej.

 • white_lake

  Oceniono 10 razy 8

  tej mendzie nic już nie pomoże
  no chyba że emigracja na drugi koniec świata, jak najdalej od Polski

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 8

  Pani Duda naprawdę myśli, że pucułowata gębusia to największy problem jej męża? Pogratulować dobrego samopoczucia.

 • Gość: PiS Psychiczni i Szurnięci

  Oceniono 9 razy 7

  Jakiej trudnej prezydentury. Przecież pensja i dodatki pozwalają mu zapomnieć o okradaniu Polaków z pieniędzy i godności. Ja za tyle nie dawałbym się jednak dymać Kaczyńskiemu.

 • Gość: Luksyferrs

  Oceniono 8 razy 6

  Ale po co? Komórek tłuszczowych nie da rady zamienić na mózgowe.

 • Gość: al

  Oceniono 7 razy 5

  Schab mu się odłożył na mózgu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX