Kuba Wojewódzki zostanie OJCEM? Pokazał wymowne zdjęcie. Fani zachwyceni. "Będą małe stópki!"

Kuba Wojewódzki od kilku lat jest związany ze swoją piękną dziewczyną, Renatą Kaczoruk. O tym, że chciałby mieć dziecko mówił, jeszcze zanim zakochał się w modelce. Czyżby jego marzenie się spełniło?
Kuba Wojewódzki zostanie OJCEM? Pokazał wymowne zdjęcie. Fani zachwyceni Kuba Wojewódzki od kilku lat jest związany ze swoją piękną dziewczyną Renatą Kaczoruk. O tym, że chciałby mieć dziecko, mówił, jeszcze zanim zakochał się w modelce. Czyżby jego marzenie się spełniło? Kuba Wojewódzki rzadko komentuje swoje życie prywatne, ale chętnie podrzuca fanom smakowite kąski. Jakiś czas temu na Instagramie zasugerował, że oświadczył się Renacie Kaczoruk, a z kolei jej wpis sugerował, że zgodziła się wyjść za dziennikarza. Teraz Kuba zamieścił zdjęcie dziecięcych stópek, w którym fani dopatrzyli się obwieszczenia radosnej nowiny. "Dzień wszystkich kobiet, najlepszego!" - napisał Wojewódzki. Choć Kaczoruk na razie nie odniosła się do postu, fani szybko uznali, że dziennikarz chciał przekazać coś więcej niż życzenia. Na wszelki wypadek gratulujemy!

Kuba Wojewódzki rzadko komentuje swoje życie prywatne, ale chętnie podrzuca fanom smakowite kąski. Jakiś czas temu na Instagramie zasugerował, że oświadczył się Renacie Kaczoruk, a z kolei jej wpis sugerował, że zgodziła się wyjść za dziennikarza. Teraz Kuba zamieścił zdjęcie, w którym fani dopatrzyli się obwieszczenia radosnej nowiny.

#dzien#wszystkich#kobiet#najlepszego

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

#dzien#wszystkich#kobiet#najlepszego

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Dzień wszystkich kobiet, najlepszego! - napisał Wojewódzki.

Choć Kaczoruk na razie nie odniosła się do postu, fani szybko uznali, że dziennikarz chciał przekazać coś więcej niż życzenia:

Kuba Wojewódzki Instagram.com/Kuba Wojewódzki

Na wszelki wypadek gratulujemy ;)

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (50)
Kuba Wojewódzki zostanie OJCEM? Pokazał wymowne zdjęcie. Fani zachwyceni. "Będą małe stópki!"
Zaloguj się
 • Gość: Kacha8886

  0

  Masakra! Co tu się dzieje?! Plujecie swoim jadem! Po waszych komentarzach wiadomo jaki macie poziom... dnooo! Spójrzcie na swoje rodziny! Jedna wielka patologia z Was! PATOLOGIA!!! Bleeee... Jeżeli chodzi o informacje, które w zasadzie nie są potwierdzone... Jeżeli są prawdziwe, SERDECZNE GRATULACJE :D

 • Gość: Stasiu

  Oceniono 1 raz -1

  Kupa kochaj jak swoje .

 • Gość: Anka

  Oceniono 1 raz -1

  W jego przypadku, to chyba dziadkojcem !!! :)))

 • Gość: beny

  Oceniono 1 raz -1

  błazen

 • wscibskii

  Oceniono 3 razy -1

  Zam kilku kryptogejów posiadających dzieci.

 • Gość: czech

  Oceniono 5 razy -1

  Kuba, kto Cię wyręczył.
  Może i lepiej, będzie na pewno mądrzejszy !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX