Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się ROK TEMU?! "Już nie muszą udawać"

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nigdy oficjalnie nie potwierdzili rozstania, ale o tym, że nie są już razem media mówią od miesiąca. Dowodów, że aktorzy nie są już razem nie brakuje. Jednak jak podaje "Fakt" rozstanie nastąpiło dużo wcześniej.
Rozstali się już rok temu?! Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nigdy nie potwierdzili rozstania Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nigdy oficjalnie nie potwierdzili rozstania, ale o tym, że nie są już razem media mówią od miesiąca. Dowodów, że aktorzy nie są już razem nie brakuje. Jednak jak podaje "Fakt" rozstanie nastąpiło dużo wcześniej. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk byli bez wątpienia jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. "Ciało astralne" - jak sami określili się w jednym z wywiadów - nie tylko pięknie razem wyglądało, ale też zarabiało sporo pieniędzy. Jak donosi "Fakt", to właśnie kontrakty reklamowe miały być powodem, dla którego Agnieszka i Mikołaj nie ogłosili swojego rozstania wtedy, kiedy faktycznie miało ono miejsce, czyli WIOSNĄ ubiegłego roku! - Agnieszka i Mikołaj przez wiele miesięcy nie żyli już ze sobą. W zasadzie od wiosny ubiegłego roku łączyły ich tylko interesy. Jednak chcieli, by wszyscy myśleli, że są razem. Po prostu im się to opłacało - mówi znajoma aktorki. Sumy faktycznie robią wrażenie. Za same reklamy marki obuwniczej, para miała zainkasować 250 tys. złotych. Choć informacje o kryzysie w związku pojawiły się już rok temu, zarówno Krawczyk jak i Włodarczyk zapewniali, że ich miłość wciąż trwa. - Wszystkie reklamowe zobowiązania wygasły. Już nie muszą udawać - zapewnia w tabloidzie "osoba z branży".

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk byli bez wątpienia jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. "Ciało astralne" jak sami określili się w jednym z wywiadów nie tylko pięknie razem wyglądało, ale też zarabiało sporo pieniędzy. Jak donosi "Fakt" to właśnie kontrakty reklamowe miały być powodem, dla którego Agnieszka i Mikołaj nie ogłosili swojego rozstania wtedy, kiedy faktycznie miało ono miejsce, czyli WIOSNĄ ubiegłego roku!

Agnieszka i Mikołaj przez wiele miesięcy nie żyli już ze sobą. W zasadzie od wiosny ubiegłego roku łączyły ich tylko interesy. Jednak chcieli, by wszyscy myśleli, że są razem. Po prostu im się to opłacało - mówi znajoma aktorki.

Sumy faktycznie robią wrażenie. Za same reklamy marki obuwniczej, para miała zainkasować 250 tys. złotych. Choć informacje o kryzysie w związku pojawiły się już rok temu, zarówno Krawczyk jak i Włodarczyk zapewniali, że ich miłość wciąż trwa.

Wszystkie reklamowe zobowiązania wygasły. Już nie muszą udawać - zapewnia w tabloidzie "osoba z branży".

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (3)
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się ROK TEMU?! "Już nie muszą udawać"
Zaloguj się
 • Gość: Aenon

  Oceniono 1 raz 1

  mało kto tych ludzi zna a wy taką sensacje robicie! i po co?

 • Gość: m.

  0

  a kto to może wiedzieć czy i kiedy się rozstali, po co w ogóle się tym emocjonować, przecież to czy są ze sobą czy też nie absolutnie nie wpływa na rzeczywistość, ani nikogo z nas czytelników, ani pracowników plotka...

 • Gość: pepsi1000

  Oceniono 4 razy -4

  Bylo to do przewidzenia.To uczucie ,ktore ich laczylo bylo za gorace.Wypalili sie.Niestety Agnieszka zaplacila za nie ogromna cene.Wspolczuje jej,zachorowala na Mikolaja!Zawsze w takim przypadku kobieta placi,mezczyzna tylko macha karta platnicza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX