Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się ROK TEMU?! "Już nie muszą udawać"

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nigdy oficjalnie nie potwierdzili rozstania, ale o tym, że nie są już razem media mówią od miesiąca. Dowodów, że aktorzy nie są już razem nie brakuje. Jednak jak podaje "Fakt" rozstanie nastąpiło dużo wcześniej.
Rozstali się już rok temu?! Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nigdy nie potwierdzili rozstania Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nigdy oficjalnie nie potwierdzili rozstania, ale o tym, że nie są już razem media mówią od miesiąca. Dowodów, że aktorzy nie są już razem nie brakuje. Jednak jak podaje "Fakt" rozstanie nastąpiło dużo wcześniej. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk byli bez wątpienia jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. "Ciało astralne" - jak sami określili się w jednym z wywiadów - nie tylko pięknie razem wyglądało, ale też zarabiało sporo pieniędzy. Jak donosi "Fakt", to właśnie kontrakty reklamowe miały być powodem, dla którego Agnieszka i Mikołaj nie ogłosili swojego rozstania wtedy, kiedy faktycznie miało ono miejsce, czyli WIOSNĄ ubiegłego roku! - Agnieszka i Mikołaj przez wiele miesięcy nie żyli już ze sobą. W zasadzie od wiosny ubiegłego roku łączyły ich tylko interesy. Jednak chcieli, by wszyscy myśleli, że są razem. Po prostu im się to opłacało - mówi znajoma aktorki. Sumy faktycznie robią wrażenie. Za same reklamy marki obuwniczej, para miała zainkasować 250 tys. złotych. Choć informacje o kryzysie w związku pojawiły się już rok temu, zarówno Krawczyk jak i Włodarczyk zapewniali, że ich miłość wciąż trwa. - Wszystkie reklamowe zobowiązania wygasły. Już nie muszą udawać - zapewnia w tabloidzie "osoba z branży".

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk byli bez wątpienia jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. "Ciało astralne" jak sami określili się w jednym z wywiadów nie tylko pięknie razem wyglądało, ale też zarabiało sporo pieniędzy. Jak donosi "Fakt" to właśnie kontrakty reklamowe miały być powodem, dla którego Agnieszka i Mikołaj nie ogłosili swojego rozstania wtedy, kiedy faktycznie miało ono miejsce, czyli WIOSNĄ ubiegłego roku!

Agnieszka i Mikołaj przez wiele miesięcy nie żyli już ze sobą. W zasadzie od wiosny ubiegłego roku łączyły ich tylko interesy. Jednak chcieli, by wszyscy myśleli, że są razem. Po prostu im się to opłacało - mówi znajoma aktorki.

Sumy faktycznie robią wrażenie. Za same reklamy marki obuwniczej, para miała zainkasować 250 tys. złotych. Choć informacje o kryzysie w związku pojawiły się już rok temu, zarówno Krawczyk jak i Włodarczyk zapewniali, że ich miłość wciąż trwa.

Wszystkie reklamowe zobowiązania wygasły. Już nie muszą udawać - zapewnia w tabloidzie "osoba z branży".

 

 

JM