Orły 2016. Magdalena Cielecka w odważnej kreacji. Z tyłu? Super. Z przodu... TAKIEJ wpadki się nie spodziewaliśmy

Magdalena Cielecka przesadziła z makijażem? Jej look z gali rozdania Polskich Nagród Filmowych zwrócił naszą uwagę.

Magdalena Cielecka to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Aktorka zawsze wygląda perfekcyjnie i do tej pory trudno nam było przypomnieć sobie jakąś jej modową wpadkę.

Niestety, do takich zaliczy się z pewnością jej stylizacja z wczorajszej gali rozdania Orłów 2016. Choć kreacja gwiazdy - oryginalny kombinezon w kolorze pudrowego różu z odkrytymi plecami - pozytywnie wyróżniała się na tle innych, to coś innego zwróciło naszą uwagę.

Magdalena Cielecka zaliczyła bowiem poważne makijażowe faux pas! Na policzkach aktorki znalazło się zdecydowanie za dużo ciemnego bronzera, który miał podkreślić jej kości policzkowe. Niestety, w ostrym świetle kamer i fleszy ten urodowy trik nie zdał egzaminu i sprawił, że twarz Cieleckiej wyglądała dość osobliwie, a sytuacji nie poprawił ciemny makijaż oczu.

To wielka szkoda, bo inne elementy stylizacji aktorki prezentowały się naprawdę bardzo dobrze i gdyby nie ta wpadka, to Cielecka z pewnością należałaby do ścisłej czołówki gwiazd, które najlepiej wypadły na wczorajszej gali.

 

IN