Eurowizja 2016. Edyta Górniak skrytykowała wygraną Michała Szpaka, on odpowiada. "Niepogodzonym życzę..."

Wygrana krajowych preselekcji do Eurowizji przez Michała Szpaka jest gorąco komentowana w mediach, teraz głos zabrał sam wokalista.
Odpowiedź Szpaka Edyta Górniak skrytykowała wygraną Michała Szpaka, on odpowiada. Wygrana krajowych preselekcji do Eurowizji przez Michała Szpaka jest gorąco komentowana w mediach, teraz głos zabrał sam wokalista. Wygrana krajowych preselekcji do Eurowizji przez Michała Szpaka jest gorąco komentowana w mediach, teraz głos zabrał sam wokalista. Michał Szpak, ku zaskoczeniu wielu osób, będzie reprezentował Polskę na Eurowizji w Sztokholmie. Wybór ten jest o tyle niespodziewany, że na zwycięzców krajowych preselekcji typowano Margaret i Edytę Górniak. Podczas gdy ta druga skomentowała werdykt widzów w dość niewybrednych słowach, większość opinii internautów jest przychylna Szpakowi. Wokalista podziękował na Facebooku osobom, którym zawdzięcza swój sukces: "Dziękuję! Wczorajsza rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaję sobie pytanie: "To prawda Szpaku? To wszystko jest prawdą?" - napisał. Artysta odniósł się również do negatywnych opinii na temat jego wygranej: "Wiem, że wielu ludzi nie zgadza się z decyzją. Właśnie dlatego sądzę, że pokonkursowe rozlewanie krwi na portalach nie ma sensu. Wyniki zostały ogłoszone, każdy miał równe szanse. Darujcie więc sobie drodzy przeciwnicy, bo biegu rzeki zawrócić nie można, tak jak i wyników głosowania, które okazały się dość niepodważalne. Teraz zamiast się wykłócać i wymyślać przedziwne teorie skupmy się na tym, by spróbować stać się jednością". W przeciwieństwie do Górniak, Szpak pochlebnie skomentował występy pozostałych artystów: "Zwyciężyłem. Wszystkim wspaniałym, z którymi na scenie dane mi było przebywać, dziękuję! Każdy występ z 8 pozostałych wykonów zapierał dech w piersiach. Jestem dumny, że mogłem stać z Wami na scenie i wymienić - mam nadzieję - szczere uśmiechy. Niepogodzonym życzę, aby się pogodzili, a tym których serca zdobyłem: DZIĘKUJE, JESTEŚCIE NIEWIARYGODNI".

Michał Szpak, ku zaskoczeniu wielu osób, będzie reprezentował Polskę na Eurowizji w Sztokholmie. Wybór ten jest o tyle niespodziewany, że na zwycięzców krajowych preselekcji typowano Margaret i Edytę Górniak. Podczas gdy ta druga skomentowała werdykt widzów w dość niewybrednych słowach, większość opinii internautów jest przychylna Szpakowi. Wokalista podziękował na Facebooku osobom, którym zawdzięcza swój sukces.

Dziękuję! Wczorajsza rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaję sobie pytanie: "To prawda Szpaku? To wszystko jest prawdą?"

Artysta odniósł się również do negatywnych opinii na temat jego wygranej.

Wiem, że wielu ludzi nie zgadza się z decyzją. Właśnie dlatego sądzę, że pokonkursowe rozlewanie krwi na portalach nie ma sensu. Wyniki zostały ogłoszone, każdy miał równe szanse. Darujcie więc sobie drodzy przeciwnicy, bo biegu rzeki zawrócić nie można, tak jak i wyników głosowania, które okazały się dość niepodważalne. Teraz zamiast się wykłócać i wymyślać przedziwne teorie skupmy się na tym, by spróbować stać się jednością.

Dziękuje! Wczorajsza rywalizacja była tak ogromnie emocjonująca, wciąż z niedowierzaniem kolejno otwieram oczy i zadaje...

Posted by Michał Szpak on 6 marca 2016

W przeciwieństwie do Górniak, Szpak pochlebnie skomentował występy pozostałych artystów:

Zwyciężyłem. Wszystkim wspaniałym, z którymi na scenie dane mi było przebywać, dziękuję! Każdy występ z 8 pozostałych wykonów zapierał dech w piersiach. Jestem dumny, że mogłem stać z Wami na scenie i wymienić - mam nadzieję - szczere uśmiechy. Niepogodzonym życzę, aby się pogodzili, a tym których serca zdobyłem: DZIĘKUJE, JESTEŚCIE NIEWIARYGODNI.

Kibicowaliście Szpakowi?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (44)
Eurowizja 2016. Edyta Górniak skrytykowała wygraną Michała Szpaka, on odpowiada. "Niepogodzonym życzę..."
Zaloguj się
 • Gość: zorro

  Oceniono 10 razy 10

  Szpaku powiedz na głos co myślisz o miernocie,która zamiast śpiewać odprawia na scenie nieszpory klękając,zapomniawszy gdzie jest i poco.

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 9

  Pani Górniak po raz kolejny pokazała, że nie ma klasy. Przegrywać też trzeba umieć.

 • rymka5

  Oceniono 9 razy 7

  BRAWO Michał. Powodzenia.P.Górniak,ma o sobie za wysokie mniemanie.Antypatyczna i gwiazdorzy

 • Monika Kołbuc

  Oceniono 11 razy 7

  Pani E. myślała, że tym razem dostanie się drugi raz na Eurowizję i go wygra? Chyba w snach! Jak najbardziej zasłużona wygrana Michała :)

 • Gość: kkkk

  Oceniono 14 razy 6

  No i dobrze, że wygrał. Edzia nie musi zadzierać nosa. Dupa a nie diva

 • Gość: lilkaqqq

  Oceniono 10 razy 6

  hahah Edzia musi się nauczyć pokory. Nie te czasy kiedy szalały za nią tłumy. Diva zaczyna tracić swoją pozycję i czas najwyższy się z tym pogodzić.

 • Gość: Andrea

  Oceniono 7 razy 5

  Nie sądzcie po pozorach ! Michał młody chłopak, a jaką KLASę pokazuje wobec konkurentów, zawsze fajniemówi, w przeciwieństwie do Edzi z muchami w nosie ! Ma więcej fanów to i WYGRAŁ o czym tu GADAć ? Zamiast skupiać teraz wszystkie siły i możliwości by PROMOWAć MICHAŁA w Europie, jakiś fajny teledysk z nim nakręcić. żeby ZNOWU nie było, że NIKT nas w EUROPIE nie lubi. Naród zdecydował, a teraz wypadałoby dołożyć wszystkich sił, by propozycja MICHAŁA była spopularyzowana, żeby choć raz ten wynik był chociaż - w pierwszej dziesiątce, choć uważam że MICHAŁ na prawdę SUPER propozycję. Tylko czy sąsiedzi nas poprą ? Oto jest pytanie !

 • Gość: anni

  Oceniono 2 razy 2

  super że on wygrałtaka śliczna piosenka może wygrać nawet całą eurowizję

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX