Martyna Wojciechowska po raz pierwszy o śmierci ojca swojej córeczki. Pokazała wzruszające zdjęcie

Martyna Wojciechowska skomentowała nagłą śmierć Jerzego Błaszczyka, ojca 8-letniej Marysi.
Wzruszające zdjęcie Martyna Wojciechowska po raz pierwszy o śmierci ojca swojej córeczki. Martyna Wojciechowska nie tylko zmaga się z poważną chorobą, ale w dodatku tydzień temu na raka zmarł Jerzy Błaszczyk, jej były partner i ojciec jej córeczki. Martyna Wojciechowska przeżywa ostatnio trudne chwile. Podróżniczka nie tylko bowiem zmaga się z poważną chorobą, ale w dodatku tydzień temu na raka zmarł Jerzy Błaszczyk, jej były partner i ojciec jej ośmioletniej córeczki. Do tej pory Wojciechowska nie komentowała tego wydarzenia publicznie. W niedzielę gwiazda przerwała jednak swoje milczenie, gdy na jej profilu na Facebooku pojawiło się czarno-białe zdjęcie Błaszczyka. Gwiazda opatrzyła fotografię krótkim i wymownym podpisem: "Jurek Błaszczyk (1970-2016) R.I.P.". Pod wpisem Martyny Wojciechowskiej natychmiast zaroiło się od pełnych wsparcia komentarzy. Gwiazda musi wszak być teraz silna nie tylko dla samej siebie, ale przede wszystkim dla swojej córeczki. Przyłączamy się do wyrazów kondolencji i życzymy Martynie i jej córeczce dużo siły.

Martyna Wojciechowska przeżywa ostatnio trudne chwile. Podróżniczka nie tylko bowiem zmaga się z poważną chorobą, ale w dodatku tydzień temu na raka zmarł Jerzy Błaszczyk, jej były partner i ojciec jej 8-letniej córeczki.

Do tej pory Wojciechowska nie komentowała tego wydarzenia publicznie. Wczoraj gwiazda przerwała jednak swoje milczenie, gdy na jej profilu na Facebooku pojawiło się czarno-białe zdjęcie Błaszczyka. Gwiazda opatrzyła fotografię krótkim i wymownym podpisem:

Jurek Błaszczyk (1970-2016) R.I.P.

Jerzy Błaszczyk Screen z Facebook.com/MartynaAtTheEndOfTheWorld

Pod wpisem Martyny Wojciechowskiej natychmiast zaroiło się od pełnych wsparcia komentarzy. Gwiazda musi wszak być teraz silna nie tylko dla samej siebie, ale przede wszystkim dla swojej córeczki.

KOBIETA NA KRAŃCU SMUTKU... Nikt nie powinien doświadczać tylu smutnych chwil i cierpienia na raz... Pani Martyno, z całego serca współczuję i życzę, aby odnalazła Pani siłę na walkę z przeciwnościami losu. Wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Martynko, nie ma słów, którymi mogłabym przekazać kondolencje, każde słowo wydaję się być tak mało znaczące... Choć odszedł, to i tak jest przy was, w podmuchu wiatru, w promyku słońca, w kropli deszczu, a przede wszystkim w waszej pamięci...
Wyrazy współczucia. Pani z córką jesteście dla siebie teraz najważniejsze. Trzymajcie się mocno i dzielnie. Wspominajcie same cudowne chwile. Miejcie w sercach wspomnienia i niech one wywołują uśmiech w duszy i na twarzy.

Przyłączamy się do wyrazów kondolencji i życzymy Martynie i jej córeczce dużo siły.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (40)
Martyna Wojciechowska po raz pierwszy o śmierci ojca swojej córeczki. Pokazała wzruszające zdjęcie
Zaloguj się
 • Przemek Bee

  Oceniono 8 razy 6

  hmm,
  dziwny jest ten swiat - z jednej strony ludzie są sławni i bogaci, z drugiej strony mam wrazenie, ze zycie jak juz walnie w łeb to naprawde z grubej rury i na nic bogactwo i popularność nic tu nie pomoze.

 • Gość: promo-autograf@wp.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Martyno proszę przyjąć moje kondolencję z całego serca również jakiś czas temu przeżyłem śmierć bliskiej mi osoby w pewnym stopniu wiem jak to jest jestem z Panią
  Pozdrawiam

 • Gość: Piotr

  Oceniono 5 razy 1

  Czy był jej mężem?

 • zalep

  Oceniono 5 razy 1

  Pisać nawet nie ma o czym.

 • lopez_2

  Oceniono 5 razy 1

  przedruk z fejsa czyjejś osobistej tragedii i dodanbie na końcu oczywiście życzonek, jacy to jesteśmy też smutni, wcale nie po to, żeby się klikało - ja rozumiem, że to portal plotkarski, ale są granice skoorwienia.

 • Gość: Ancia

  0

  Bardzo fajna babeczka przemila i sliczna

 • Gość: kama111

  0

  Mentalność polaków jest nie do przeskoczenia przez inne narody .Też kilka miesięcy temu straciłam męża przez nowotwór i nie widzę potrzeby żeby robić z tego sensacji . Życie jest jakie jest ... okrutne ...Tylko jak się czyta te komentarze dla niektórych osób bardzo łaskawe a dla innych chamskie i poniżające to szlak człowieka może trafić........

 • pan.malowany

  0

  FB to nie jest najlepsze miejsce do takich deklaracji, nie jest tez dobrym miejscem na uprawianie polityki.

 • wscibskii

  Oceniono 4 razy 0

  Chwali się czy żali, bo mnie to wygląda na kolejny jej lans "na współczucie". Wielu z nas umierają bliscy. Często, strasznie cierpią i nawet przez myśl mi nie przemknęło, żeby się nad tym publicznie użalać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX