Mikołaj Krawczyk chce wrócić do Anety Zając? Może nie być łatwo. "Ostatnio aktywnie randkuje". Są konkrety!

Mikołaj Krawczyk rozstał się z Agnieszką Włodarczyk, to już wiadomo. Ale wciąż pojawiają się sprzeczne informacje na temat jego dalszego losu. Część z nich podaje, że... chce wrócić do Anety Zając.
Co dalej z Krawczykiem? Mikołaj Krawczyk chce wrócić do Anety Zając? Może nie być łatwo. Mikołaj Krawczyk rozstał się z Agnieszką Włodarczyk, to już wiadomo. Ale wciąż pojawiają się sprzeczne informacje na temat jego dalszych losów. Mikołaj Krawczyk rozstał się z Agnieszką Włodarczyk, to już wiadomo. Ale wciąż pojawiają się sprzeczne informacje na temat jego dalszych losów. Ponoć... chce wrócić do Anety Zając. Mikołaj Krawczyk myśli o powrocie do Anety Zając? Wraz z rozpadem "ciała astralnego" natychmiast pojawiły się takie doniesienia. Najpierw media podawały, że aktor poznał młodszą koleżankę, która mocno go urzekła. Potem pojawiły się informacje, że para rozstała się przez nasilający się konflikt - Krawczyk miał coraz lepiej układać sobie stosunki z byłą ukochaną, co nie podobało się Agnieszce Włodarczyk. Czy to oznacza, że para wróci do siebie? Aktorka po rozstaniu z ojcem swoich dzieci długo nie mogła ułożyć sobie życia. Nie spotykała się z nikim "na poważnie", a u jej boku nie widywano żadnego mężczyzny. Czyżby czekała aż niewierny chłopak do niej wróci? "Fakt" nie ma wątpliwości: Zając już dawno nie jest zainteresowana Mikołajem. - Nawet przez myśl jej nie przeszło, że mogliby do siebie wrócić. Na początku roku zaczęła spotykać się z przystojnym urzędnikiem, może coś z tego będzie. Chce zadbać o siebie i podobać się mężczyznom - mówi w tabloidzie znajoma aktorki. "Fakt" zapewnia, że Zając "aktywnie randkuje". Czy to koniec nadziei na to, że ta dwójka do siebie wróci? Na to wygląda. Mikołaj Krawczyk musi chyba poszukać miłości gdzie indziej.

Mikołaj Krawczyk myśli o powrocie do Anety Zając? Wraz z rozpadem "ciała astralnego", natychmiast pojawiły się takie doniesienia. Najpierw media podawały, że aktor poznał młodszą koleżankę, która mocno go urzekła. Potem pojawiły się informacje, że para rozstała się przez nasilający się konflikt - Krawczyk miał coraz lepiej układać sobie stosunki z byłą ukochaną, co nie podobało się Agnieszce Włodarczyk.

Czy to oznacza, że para wróci do siebie? Aktorka po rozstaniu z ojcem swoich dzieci długo nie mogła ułożyć sobie życia. Nie spotykała się z nikim "na poważnie", a u jej boku nie widywano żadnego mężczyzny. Czyżby czekała aż niewierny chłopak do niej wróci? "Fakt" nie ma wątpliwości. Zając już dawno nie jest zainteresowana Mikołajem.

Nawet przez myśl jej nie przeszło, że mogliby do siebie wrócić - mówi w tabloidzie znajoma aktorki.- Na początku roku zaczęła spotykać się z przystojnym urzędnikiem, może coś z tego będzie. Chce zadbać o siebie i podobać się mężczyznom.

"Fakt" zapewnia, że Zając "aktywnie randkuje" czy to koniec nadziei na to, że ta dwójka do siebie wróci? Na to wygląda. Mikołaj Krawczyk musi chyba poszukać miłości gdzie indziej.

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (6)
Mikołaj Krawczyk chce wrócić do Anety Zając? Może nie być łatwo. "Ostatnio aktywnie randkuje". Są konkrety!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Te ciała astralne dawno powinni byli wystrzelić w kosmos.

 • Gość: nowaona

  Oceniono 4 razy 2

  Niech nie robi tego błędu koleś ma nierówno pod sufitem szkoda takiej fajnej babeczki.

 • lojzo

  0

  Wiadomo było, że jak Mikołaj przejrzy na oczy, to zobaczy, co stracił. Chyba jednak za dużo złego się stało. Włodarczyk udało się rozwalić ich związek, ale rozsądni są, że dogadują się w sprawie dzieci i ze względu na nie nawiązali poprawne relacje.

 • atira

  Oceniono 2 razy 0

  jak zwykle newsy z doopy "wyciagniete" od znajomych samych zainteresowanych w mysl zasady ze ciemny lud kupi ehhh...

 • Gość: li

  Oceniono 2 razy -2

  socjotechnika dla ubogich ,chyba tylko jej fanki nabieraja sie na te chwyty żałosne

 • Gość: gama

  Oceniono 2 razy -2

  litosci co za pustaki , kompletne beztalencia, buduja swoją "kariere" na zyciu prywatnym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX