Eurowizja 2016. Aleksandra Gintrowska miała najbardziej obciachowy występ? Internauci kpią na potęgę: Zaraz mi ogon urośnie

Aleksandra Gintrowska miała najgorszy występ ze wszystkich uczestników preselekcji do festiwalu Eurowizja 2016? Internauci są dla niej bezlitośni.

Aleksandra Gintrowska dała najbardziej pamiętny występ podczas preselekcji do festiwalu Eurowizja 2016 - to już pewne. Sposób, w jaki zostanie zapamiętana, jednak raczej jej się nie spodoba. Internauci kpią na potęgę - i jej ze stroju i z umiejętności wokalnych.

Aleksandra Gintrowska zaprezentowała utwór "Missing", do którego założyła na siebie syreni strój. Piosenkarka nie trafiła do pierwszej trójki najlepiej ocenionych wykonawców, ale bez wątpienia trafiła do, by tak rzec, "pierwszej jedynki" najczęściej komentowanych. Porównanie do Mandaryny to jeszcze "lajcik". Bo było i grubo.

Żadne słowa nie odzwierciedlą tego bólu, jaki teraz czuję... Boże, moja głowa. Chyba mi zaraz ogon urośnie.
Haa, mysyn mysyn mysyn njuu! No brawo, tekst głęboki jak ta woda, w której pływała.
Dżizas co to jest... Nie jestem nawet w stanie wybrać najgorszego elementu jej występu - piosenka, głos, angielski, choreografia czy odgłosy oddawania moczu w tle... Dosłownie mam raka, krwawię z oczu, uszu i odbytu... pisali internauci.

Trochę, ale tylko trochę, grzecznie jest na jej profilu na Facebooku.

Nie jest ci wstyd nazywać śpiewaniem to co robisz? Dopięcie sobie ogona rybiego nie czyni z człowieka ryby ani syreny, a bycie syreną nie czyni piosenkarką. Dramat. Elżbieta Zapendowska pewnie trzy razy zemdlała w fotelu z powodu tej profanacji słowa "piosenkarz".
Występ, śpiew,piosenka i ubiór=porażka. Kto pani doradzała jak się ubrać i zachować? To Pani wróg!!! Syrenka, hehe... Porażający negatywnie występ.
Wielka tragedia, nie mogłam słuchać tego wycia, sorry, ale to nie ten poziom - piszą internauci na profilu Aleksandry Gingrowskiej na Facebooku.

Niepodobna tam uświadczyć jakiegoś pozytywnego komentarza, a przecież trudno podejrzewać internautów o złą wolę, skoro pierwsze kilkadziesiąt wpisów to życzenia powodzenia na preselekcjach. Ton wpisów zmienił się diametralnie po występie...

Naprawdę było aż tak źle?

Podczas konkursu zwyciężył Michał Szpak, który zaśpiewał piosenkę "Color of Your Life" i to on będzie reprezentował Polskę na 61. konkursie Eurowizji. Wokalista zdobył zdobył 35,89 proc. głosów, drugie miejsce zajęła Margaret z 24,72 proc. głosów, zaś 3 miejsce i 18,49 proc. głosów zdobyła Edyta Górniak.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Podobał Ci się występ Aleksandry Gingrowskiej?