Eurowizja 2016. Na widowni poseł Liroy. Obok... Nastoletnia CÓRKA. Ale Michelle wyrosła!

Eurowizja 2016. W sobotę odbyły się krajowe eliminacje do konkursu. Zmagania artystów oglądał z widowni Liroy razem z córką.

Liroy pojawił się w gmachu TVP na preeliminacjach do Eurowizji. Na show-biznesowe imprezy raper zwykle przychodzi ze swoją żoną, Joanną Krochmalską. Tym razem jednak obok Liroya pojawiła się jego córka Michelle.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA LIROYA Z CÓRKĄ >>

 

Michelle Marzec ma 12 lat. Choć, nie pierwszy raz pojawiła się z tatą na salonach, to nie widzieliśmy jej od bardzo dawna! Nastolatka wyrosła i widać, że moda nie jest materią całkiem jej obojętną. Na koncert wybrała biało-czarną sukienkę i botki na obcasie. Wisienką na torcie był jednak czarny melonik. Jest oryginalnie! Mamy nadzieję, że nastolatkę będziemy mieli okazję oglądać częściej na salonach.

ZI

Więcej o:
Komentarze (5)
Eurowizja 2016. Na widowni poseł Liroy. Obok... Nastoletnia CÓRKA. Ale Michelle wyrosła!
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 3

  Miszel przyszła z ojcem. Jej brat Chalet został z mamą w domu:))

 • morgana50

  Oceniono 5 razy 3

  kolejny celebryta z przerośniętym ego i z chorą ambicją nazywania dziecka francuskim, angielskim, niemieckim, ...imieniem !!! czy chociaż wie , jak je poprawnie napisać ?!?!?

 • Gość: er

  Oceniono 3 razy 1

  Jezu, co za wiocha była i jest...

 • Gość: Nati

  0

  Michelle chodzi z moją córką do klasy Mega zepsute dziecko

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Pan poseł ubrany jak gó..niarz na dyskotekę. Taki patriota, a nie dał córce jakiegoś normalnego imienia. Hipokryzja do n-tej potęgi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX