Karolina Malinowska ćwiczy z Chodakowską. Widać efekty, gdy wkłada tak krótką sukienkę. WOW! Ale ma smukłe nogi

Karolina Malinowska cieszy się owocami, jakie przyniosły treningi ze Ewą Chodakowską. Teraz żona Janiaka powinna nosić jedynie miniówki!
Metamorfoza Malinowskiej Świetna figura Karoliny Malinowskiej. Karolina Malinowska razem z Olivierem Janiakiem prowadziła w C.H. Arkadia w Warszawie imprezę Sephora Trend Report. Jako gospodyni wydarzenia wyglądała obłędnie. Świeży makijaż, naturalna fryzura... To wszystko zaliczamy na plus, jednak - nie oszukujmy się - patrzyliśmy TYLKO na te boskie nogi. Karolina Malinowska jest prywatnie przyjaciółką Ewy Chodakowskiej, ale również jej pilną podopieczną. Żona Janiaka ćwiczy z trenerką i zachęca do tego innych (udało jej się zaszczepić bakcyla także u Renty Kaczoruk). Pot wylany na treningu przynosi efekty. Malinowska prezentuje się naprawdę wspaniale. Mini była bardzo mądrym wyborem. Nie pochwalić się takimi nogami, stanowiłoby ogromny nietakt! Jak to mawia Ewa Chodakowska: "efekty są najlepszą motywacją". Czujecie się zmotywowani?

Karolina Malinowska razem z Olivierem Janiakiem prowadziła w C.H. Arkadia w Warszawie imprezę Sephora Trend Report. Jako gospodyni wydarzenia wyglądała obłędnie. Świeży makijaż, naturalna fryzura... To wszystko zaliczamy na plus, jednak - nie oszukujmy się - patrzyliśmy TYLKO na te boskie nogi.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MALINOWSKIEJ >>

 

Karolina Malinowska jest prywatnie przyjaciółką Ewy Chodakowskiej, ale również jej pilną podopieczną. Żona Janiaka ćwiczy z trenerką i zachęca do tego innych (udało jej się zaszczepić bakcyla także u Renty Kaczoruk).

Pot wylany na treningu przynosi efekty. Malinowska prezentuje się naprawdę wspaniale. Mini była bardzo mądrym wyborem. Nie pochwalić się takimi nogami, stanowiłoby ogromny nietakt! Jak to mawia Ewa Chodakowska: "efekty są najlepszą motywacją". Czujecie się zmotywowani?

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (14)
Karolina Malinowska ćwiczy z Chodakowską. Widać efekty, gdy wkłada tak krótką sukienkę. WOW! Ale ma smukłe nogi
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  dzis ćwicze z ciechanem...

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 1

  Jedni prowadzą spotkania w galeriach sztuki inni wyglądają obłędnie na evencie w galerii handlowej.

  To chyba ma coś wspólnego z talentem...

 • do_podziwu

  Oceniono 5 razy 1

  "...nie oszukujmy się - patrzyliśmy TYLKO na te boskie nogi." - a boskie nogi siegaly do nieba ..... i razem z Wami przygladal sie(nogom) Swiety Piotr .Amen -:))).

 • Anka Krakowska

  0

  dramat, celebryci od galerii handlowych, sprzedawania garnków, prowadzenie konferansjerki na imprezach integracyjnych etc. -- czy to są tematy na pierwsze strony ogolnopolskiego portalu? to powinno byc gdzies malym druczkiem na 15stej stronie....

 • kk

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Karolina nogi zawsze miała szczupłe. A w tych butach wydają się nawet grubsze. Przez ciąże powiększyła się raczej u góry i to tam będzie widać efekty.

 • Gość: Lola

  Oceniono 1 raz -1

  Oj, bez przesady! Nic ciekawego te nogi, koleczki, buty jeszcze je skracają! Ludzie no piszcie obiektywnie! Chyba ze musicie pocieszać te kobietę!

 • Gość: Ulinka

  Oceniono 3 razy -1

  Pięknie, pani Karolina ma bardzo zgrabne nogi - miło popatrzeć i jest co zazdrościć, brawo!!!

 • bb55

  Oceniono 1 raz -1

  jak dla mnie kołkowate nogi i nic w nich zachwycajacego nie widze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX