Eurowizja 2016. Edyta Górniak miała wystąpić w innej sukni. Tuż przed koncertem kreację zniszczono! "Była załamana"

Eurowizja 2016. Edyta Górniak w ostatniej chwili przed występem na krajowych eliminacjach była zmuszona do zmiany scenicznej kreacji. Przygotowana wcześniej suknia została zalana sokiem.
Podwójna porażka Górniak Edyta Górniak w ostatniej chwili zmieniła sukienkę na występ na Eurowizji. Edyt Górniak wydawała się być "pewniakiem" w krajowych preeliminacjach do Eurowizji 2016. Okazało się jednak, że ten wieczór dla diwy był bardzo pechowy. Nie tylko nie wygrała, lecz także musiała stawić czoła przykrej przygodzie. Jak podał Jastrzabpost.pl, przygotowana na występ żółta suknia została zniszczona. Jedna z tancerek towarzysząca na scenie innemu artyście zalała kreację gwiazdy kolorowym napojem, najprawdopodobniej sokiem. - czytamy na serwisie. - (...) Artystka jest załamana. Plama była duża i bardzo widoczna. Edyta Górniak w ostatniej chwili została zmuszona do zmiany kreacji. Ostatecznie wystąpiła w długiej białej sukni, która jednak ewidentnie nie była przygotowana do występu. Mikroport został umiejscowiony z przodu ciała, w widocznym miejscu, co nie wyglądało najlepiej. Zwykle mikroport ukrywany jest pod kreacją, tym razem zabrakło czasu na przygotowania.

Edyt Górniak wydawała się być "pewniakiem" w krajowych preeliminacjach do Eurowizji 2016. Okazało się jednak, że ten wieczór dla diwy był bardzo pechowy. Nie tylko nie wygrała, lecz także musiała stawić czoła przykrej przygodzie. Jak podał Jastrzabpost.pl, przygotowana na występ żółta suknia została zniszczona.

Jedna z tancerek towarzysząca na scenie innemu artyście zalała kreację gwiazdy kolorowym napojem, najprawdopodobniej sokiem. - czytamy na serwisie. - (...) Artystka jest załamana.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA GÓRNIAK >>

 

Plama była duża i bardzo widoczna. Edyta Górniak w ostatniej chwili została zmuszona do zmiany kreacji. Ostatecznie wystąpiła w długiej białej sukni, która jednak ewidentnie nie była przygotowana do występu. Mikroport został przytroczony z przodu ciała, w widocznym miejscu, co nie wyglądało najlepiej. Zwykle mikroport ukrywany jest pod kreacją, tym razem zabrakło czasu na przygotowania.

 

 

ZI