Anita Lipnicka miała wypadek. "Została przewieziona do szpitala". Skomentowała na Facebooku: Moje auto do kasacji

Anita Lipnicka miała wypadek w Skierniewicach. Do zdarzenia doszło, kiedy piosenkarka wraz z kilkoma osobami wracała z koncertu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Anita Lipnicka miała wypadek Skomentowała na Facebooku: Moje auto do kasacji Anita Lipnicka miała wypadek w Skierniewicach. Do zdarzenia doszło, kiedy piosenkarka wraz z kilkoma osobami wracała z koncertu. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Anita Lipnicka grała wczoraj koncert w skierniewickim kinie "Polonez". Kiedy po godz. 22 przejeżdżała przez skrzyżowanie, doszło do wypadku. Samochód marki "Volvo" został całkowicie zniszczony, a czwórkę pasażerów przewieziono do szpitala. Piosenkarka, poruszająca się samochodem marki Volvo, najprawdopodobniej przejechała na czerwonym świetle, a w jej pojazd uderzył fiat - podał Onet powołując się na lokalny serwis "eglos.pl". Artystka odniosła się do wiadomości na Facebooku. Uspokoiła fanów, że jej życiu nic nie zagraża oraz zaprzeczyła, że powodem wypadku było nieprzestrzeganie zasad sygnalizacji świetlnej. "Kochani, wbrew temu co donoszą media, chciałam wszystkich poinformować, że mam się dobrze i jestem w drodze do Wrocławia, gdzie gram dziś koncert. Wypadek w Skierniewicach faktycznie miał wczoraj miejsce, jednak ja nie prowadziłam auta ani też nie jechaliśmy na czerwonym świetle. Do zderzenia doszło z winy kierowcy drugiego samochodu poruszającego się przez skrzyżowanie w nieprawidłowy sposób. Wszyscy uczestnicy wypadku wyszli z kolizji bez poważnych obrażeń. Moje auto do kasacji. Ale to tylko auto:) Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższych koncertach!" Cieszymy się, że piosenkarka wyszła z wypadku bez szwanku.

Anita Lipnicka grała wczoraj koncert w skierniewickim kinie "Polonez". Kiedy po godz. 22 przejeżdżała przez skrzyżowanie, doszło do wypadku. Samochód marki "Volvo" został całkowicie zniszczony, a czwórkę pasażerów przewieziono do szpitala.

Piosenkarka, poruszająca się samochodem marki Volvo, najprawdopodobniej przejechała na czerwonym świetle, a w jej pojazd uderzył fiat - podał Onet powołując się na lokalny serwis "eglos.pl".

Artystka odniosła się do wiadomości na Facebooku. Uspokoiła fanów, że jej życiu nic nie zagraża oraz zaprzeczyła, że powodem wypadku było nieprzestrzeganie zasad sygnalizacji świetlnej.

 

Kochani, wbrew temu co donoszą media, chciałam wszystkich poinformować, że mam się dobrze i jestem w drodze do Wrocł...

Posted by Anita Lipnicka on  5 marca 2016

 

Cieszymy się, że piosenkarka wyszła z wypadku bez szwanku.

 

 

JM