Victoria Beckham OBURZYŁA internautów. Wszystko przez nową kolekcję, a właściwie... modelki. "To obrzydliwe"

Victoria Beckham wypracowała sobie silną pozycję w świecie mody. Jednak jej najnowsza kolekcja wywołała sporo kontrowersji. Wszystko przez to, że modelki, które reklamują ubrania są naprawdę BARDZO chude.
Victoria Beckham OBURZYŁA internautów Wszystko przez nową kolekcję, a właściwie... modelki Victoria Beckham wypracowała sobie silną pozycję w świecie mody. Jednak jej najnowsza kolekcja wywołała sporo kontrowersji. Wszystko przez to, że modelki, które reklamują ubrania są naprawdę BARDZO chude. Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Ubrania są ładne, ale tym razem to nie o nie się rozchodzi. Projektantka pokazała na Instagramie giphy, na których widac, jak modelki wyglądają w ubraniach. I tu zaczęła się cała akcja. Dziewczyny są bardzo chude (jak to modelki), a ich makijaż sprawia, że wyglądają na "chore" czy "niedożywione" - podkrążone oczy, blada skóra, dość ponura mina. To wystarczyło internautom. Co na to fani (a może już byli fani) projektantki? "Po tym, jak zobaczyłem modelki, które wybrałaś, przestaję Cie obserwować". "To jest po prostu obrzydliwe, one wyglądają przerażająco. Patrz, co pokazujesz ludziom, oni się na Tobie wzorują!" "Dajcie im trochę jedzenia!" - pisali w komentarzach. Najwięcej negatywnych komentarzy można przeczytać pod zdjęciem blond modelki, która faktycznie wygląda bardzo szczupło. Widać, że Victoria podkreśliła jej chudość przez makijaż i stylizację. Myślicie, że przesadziła?

Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Ubrania są ładne, ale tym razem to nie o nie się rozchodzi. Projektantka pokazała na Instagramie giphy, na których widac, jak modelki wyglądają w ubraniach. I tu zaczęła się cała akcja. Dziewczyny są bardzo chude (jak to modelki), a ich makijaż sprawia, że wyglądają na "chore" czy "niedożywione" - podkrążone oczy, blada skóra, dość ponura mina. To wystarczyło internautom.

Modelki prezentują się tak:

#VBAW16 x vb

Film zamieszczony przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

#VBAW16 x vb

Film zamieszczony przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

#VBAW16 x vb

Film zamieszczony przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Happy Monday! X vb #VBAW16

Film zamieszczony przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Co na to fani (a może już byli fani) projektantki?

Po tym, jak zobaczyłem modelki, które wybrałaś, przestaję Cie obserwować.
To jest po prostu obrzydliwe, one wyglądają przerażająco. Patrz, co pokazujesz ludziom, oni się na Tobie wzorują!
Dajcie im trochę jedzenia! - pisali w komentarzach.

Najwięcej negatywnych komentarzy mozna przeczytać pod zdjęciem blond modelki, która faktycznie wygląda bardzo szczupło. Widać, że Victoria podkreśliła jej chudość przez makijaż i stylizację. Myślicie, że przesadziła?

 

 

JM