Dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk ROZSTALI SIĘ? "Na Żywo" zdradza (kuriozalny) powód

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się. Dlaczego? Tabloidy prześcigają się w domysłach. Najnowszy jest tak głupi, że aż trudno uwierzyć.
Dlaczego nie są razem? Dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się? Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się. Dlaczego? Tabloidy prześcigają się w domysłach. Najnowszy jest tak głupi, że aż trudno uwierzyć. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się. Dlaczego? Tabloidy prześcigają się w domysłach. Najnowszy jest tak głupi, że aż trudno uwierzyć. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się już jakiś czas temu, a media wciąż nie poznały powodu rozpadu tego głośnego i kontrowersyjnego na swój sposób związku. Mówiło się już, że aktor ulokował uczucia w młodszej koleżance z branży, a także że to Włodarczyk nie wytrzymała ocieplających się z każdym dniem relacji z jego byłą, Anetą Zając (czemu zresztą aktorka "Pierwszej miłości" właśnie ostro zaprzeczyła). Nowy wymysł dziennikarzy prasy bulwarowej? Podobno zaczęło się od wspólnego zamieszkania w domu aktorki, ale nie to było "gwoździem do trumny" Ciała Astralnego. - Przez wiele miesięcy razem go remontowali i urządzali, przeżyli wtedy sporo stresów, co odbiło się na ich relacjach. Aga była sfrustrowana brakiem stałej pracy i zajęta własnymi sprawami. Miała coraz mniej czasu dla Mikołaja. Może gdyby zdecydowała się na dziecko, o czym marzył, scementowałoby to ich związek. Ale nie była na to gotowa - mówi informator "Na Żywo". Głównym powodem rozstania miały być... zwierzęta. Włodarczyk mocno zaangażowana w pomoc bezdomnym oraz poszkodowanym czworonogom stworzyła im we własnym domu azyl tymczasowy. I to właśnie to miało oddalić od niej Krawczyka. - Mikołaj podziwiał jej poświęcenie i pomagał przy zwierzętach, jednak na dłuższą metę taki obowiązek, a właściwie styl życia, mógł mu nie odpowiadać - dodaje źródło tygodnika. No cóż... Kto chce wierzyć, niech wierzy. Nam jednak nie wydaje się, żeby naprawdę o to chodziło. Prawda leży pewnie gdzieś zupełnie indziej.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się już jakiś czas temu, a media wciąż nie poznały powodu rozpadu tego głośnego i kontrowersyjnego na swój sposób związku. Mówiło się już, że aktor ulokował uczucia w młodszej koleżance z branży, a także że to Włodarczyk nie wytrzymała ocieplających się z każdym dniem relacji z jego byłą, Anetą Zając (czemu zresztą aktorka "Pierwszej miłości" właśnie ostro zaprzeczyła).

Nowy wymysł dziennikarzy prasy bulwarowej? Podobno zaczęło się od wspólnego zamieszkania w domu aktorki, ale nie to było "gwoździem do trumny" Ciała Astralnego.

Przez wiele miesięcy razem go remontowali i urządzali, przeżyli wtedy sporo stresów, co odbiło się na ich relacjach. Aga była sfrustrowana brakiem stałej pracy i zajęta własnymi sprawami. Miała coraz mniej czasu dla Mikołaja. Może gdyby zdecydowała się na dziecko, o czym marzył, scementowałoby to ich związek. Ale nie była na to gotowa - mówi informator "Na Żywo".

Głównym powodem rozstania miały być... zwierzęta. Włodarczyk mocno zaangażowana w pomoc bezdomnym oraz poszkodowanym czworonogom stworzyła im we własnym domu azyl tymczasowy. I to właśnie to miało oddalić od niej Krawczyka.

Mikołaj podziwiał jej poświęcenie i pomagał przy zwierzętach, jednak na dłuższą metę taki obowiązek, a właściwie styl życia, mógł mu nie odpowiadać - dodaje źródło tygodnika.

jSerce dla Zwierzat, Palac Sobanskich, 09.06.2015, fot. WBF, na zdj. Agnieszka Wlodarczyk, Mikolaj Krawczyk8BIM8BIM WBF

No cóż... Kto chce wierzyć, niech wierzy. Nam jednak nie wydaje się, żeby naprawdę o to chodziło. Prawda leży pewnie gdzieś zupełnie indziej.

AB

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk ROZSTALI SIĘ? "Na Żywo" zdradza (kuriozalny) powód
Zaloguj się
 • Gość: lala

  Oceniono 11 razy 7

  Facet dał dyla raz, dały dyle dwa, czego się po takim spodziewać. Pani Agnieszko, zwierzaki z Panią zostaną i obdarzą bezwarunkową miłością, nie ma co płakać po tym pseudo aktorzynie.

 • levy

  Oceniono 7 razy 3

  "Normalnie, bo to zła kobieta była." :)

 • Gość: FAN ,,ANETY,,,

  Oceniono 11 razy 3

  Krawczyk już dawno winien dać kopa Włodarczyk ,,,,Mając tak wspaniałą kobietę jak Aneta Zając zaczął romans z czymś nie godnym jak Włodarczyk bezwstydną co odebrała dzieciom ojca ,,,i BARDZO DOBRZE ŻE DOSTAŁA KOPA OD KRAWCZYKA NIKT JĄ NIE POŻAŁUJE....

 • amorvertical11

  Oceniono 3 razy 1

  "Aktor ulokował uczucia w młodszej koleżance z branży"
  Pojechali...
  Od kiedy "to" się nazywa "uczucia"???

 • Gość: wera

  0

  nie cierpie baby co rozbijaja malrzenstwa a on mogl pilnowac zony i synow a nie latac za babami

 • Gość: bonifacy

  Oceniono 2 razy 0

  A co nas obchodzi ich rozstanie, czy oni są razem, czy tez osobno. Dziwimy się ,że tyle czasu o nich piszecie, dno totalne

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  ale samotna juz zostanie sama wraz zwierzętami

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Biedny Mikuś.
  Jakże mi niezwykle wszystko jedno z tego powodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX