Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk mają romans?! Spotkali się w kawiarni. Aktorka komentuje

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk spacerowali razem po Warszawie. Paparazzi zrobili im zdjęcia, a od plotek o romansie było już bardzo blisko. Aktorka odniosła się do spekulacji.
Romans czy nie? Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk mają romans?! Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk spacerowali razem po Warszawie. Paparazzi zrobili im zdjęcia, a od plotek o romansie było już bardzo blisko. Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk spacerowali razem po Warszawie. Paparazzi zrobili im zdjęcia, a od plotek o romansie było już bardzo blisko. Aktorka odniosła się do spekulacji. O romansie Alicji Bachledy-Curuś i synu zmarłego biznesmena Jana Kulczyka, media rozpisywały się już parę lat temu, zanim aktorka związała się z Colinem Farrelem. Temat wrócił za sprawą zdjęć, jakie parę dni temu w centrum Warszawy zrobili im paparazzi. Kulczuk i Bachleda-Curuś spotkali się w kawiarni, a potem spacerowali ulicami stolicy. Mimo, ze Sebastian Kulczyk zdążył wziąć parę lat temu ślub, w mediach błyskawicznie pojawiły się plotki o romansie. Co na to aktorka? - Z Sebastianem znamy się od piętnastu lat, więc... spokojnie - ucięła temat w rozmowie z portalem Wp.pl. Sebastian Kulczyk od 2010 roku jest mężem córki poznańskiego biznesmena Krzysztofa Jordana, Katarzyny.

O romansie Alicji Bachledy-Curuś i synu zmarłego biznesmena Jana Kulczyka, media rozpisywały się już parę lat temu, zanim aktorka związała się z Colinem Farrelem. Temat wrócił za sprawą zdjęć, jakie parę dni temu w centrum Warszawy zrobili im paparazzi.

Kulczuk i Bachleda-Curuś spotkali się w kawiarni, a potem spacerowali ulicami stolicy. Mimo, ze Sebastian Kulczyk zdążył wziąć parę lat temu ślub, w mediach błyskawicznie pojawiły się plotki o romansie. Co na to aktorka?

Z Sebastianem znamy się od piętnastu lat, więc... spokojnie - ucięła temat w rozmowie z portalem wp.pl.

Sebastian Kulczyk od 2010 roku jest mężem córki poznańskiego biznesmena Krzysztofa Jordana, Katarzyny.

Foto: Mateusz Jagielski / East News Warszawa 27/10/2015 Pokaz najnowszej kolekcji Bizuu N/z:Sebastian Kulczyk Katarzyna Jordan

Mateusz Jagielski / EAST NEWS

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk mają romans?! Spotkali się w kawiarni. Aktorka komentuje
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  koledzy z plotka nie blokujcie kom.tylko dlatego ze pisze ze mam kolegów o dziwnym(cudzysłow)wyglądzie-nie sa uchodzcami i nie walą w h.ja z praca-tyraja jak konie przekrecaja tysiace km.i mieszkaja w polsce po 40lat-ciemniaki z was.

 • Gość: kuuźwa

  Oceniono 3 razy 3

  Na Boga! Zastanówcie się, co piszecie!!!!!!! Spotkali się w kawiarni! Mają romans???? Ach te wasze metody na klikalność:((((( a przecież Alicja Bachleda Curuś ma romans z każdym facetem, który obok niej stoi, to wiadome! to po co te ZNAKI ZAPYTANIA?????

 • stach_79

  Oceniono 2 razy 2

  Powinna w burce chodzić... byłoby mniej plotek ;)

 • Gość: Psiogłowy

  Oceniono 3 razy 1

  Bachleda-Cycuś lubi przed portfelem klękać i nogi rozkładać. Góralski kmiot, pomiotek Goralenvolk.

 • Gość: Ania

  0

  pasują do siebie

 • Gość: Cerrie

  0

  No przecież po to są właśnie plotkarskie serwisy. Aby zapełniały czymś nudne życie jeszcze bardziej nudnych kobiet. Szkoda mi tylko tych znanych ludzi, że muszą marnować czas na dementowanie takich wyssanych z palca plotek na swój temat.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Przeuroczy jegomość. Następny, który robi za bankomat.

 • Gość: Romeo

  Oceniono 2 razy 0

  Kasa misiu, kasa...

 • pan.malowany

  0

  Jesli wsadzi jej publicznie chooja tam gdzie trzeba to znaczy, ze maja romans ale to ze spotkal ja w kawiarni ma o czyms swiadczyc?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX