Joanna Krupa w szokującej akcji PETA. Mocne zdjęcia. "Nie sądziłam, że ludzie są tacy okrutni"

Joanna Krupa od lat pomaga zwierzętom. Teraz znowu zaangażowała się w kampanię organizacji.

Joanna Krupa pobita i naga. Takie zdjęcie pojawiło się ostatnio w sieci, wzbudzając nie lada sensację wśród jej fanów. Szybko na szczęście okazało się, że to charakteryzacja na potrzeby nowej kampanii organizacji PETA, w której wzięła udział. Tym razem Krupa chce zwrócić uwagę na okrucieństwo, z jakim traktowane są hodowane na wełnę owce.

Jestem przeciwna przemocy, zarówno w stosunku do ludzi, jak i do zwierząt. Jedyną różnicą jest to, że zwierzęta nie mają głosu i same nie mogą prosić o pomoc. Zgodziłam się wziąć udział w tej kampanii, bo nie miałam pojęcia, że ludzie potrafią być tak okrutni. Biją te biedne owieczki na swoich farmach, łamią im karki i torturują. Miliony tych zwierząt każdego roku giną z rąk ludzi - napisała na Facebooku Joanna Krupa.

Modelka wyjaśniła, że za taką formą zwrócenia uwagi na ten problem stała idea, że ludzie i zwierzęta są równi i cierpią tak samo.

Joanna Krupa Screen z YouTube.com

To już kolejna akcja PETA, w którą zaangażowała się modelka. W kampaniach organizacji brały też udział takie gwiazdy jak Penelope Cruz, Charlize Theron czy Pamela Anderson.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (119)
Joanna Krupa w szokującej akcji PETA. Mocne zdjęcia. "Nie sądziłam, że ludzie są tacy okrutni"
Zaloguj się
 • maaac1

  Oceniono 13 razy 5

  PETA głównie dba o interes PETA i dobre samopoczucie celebrytów. Jak chcecie pomagać zwierzakom idźcie na woluntariuszy do schroniska lub pomagajcie finansowo tym, które są warte pomocy.

 • zalep

  Oceniono 5 razy 3

  Hodowane na owce wełnę. Litości - czy ktoś z was redaktory czyta co wypisuje? Tandeta i bylejakość.

 • Gość: jo

  Oceniono 7 razy 3

  Cel słuszni. Ludzie są okrutni.
  Ale... hodowanie na owce wełny to już przesada.

 • morgana50

  Oceniono 13 razy 3

  aż się ciśnie, żeby sparafrazować wypowiedź celebrytki/ gwiazdki porno : nie sądziłam, że ludzie są tacy durni!! ciekawi mnie, czy Dżołana widziała filmiki pety pokazujące , co organizacja robi ze zwierzętami chorymi ( bo nie leczy ich, ani nie przekazuje specjalnym organizacjom np. ASPCA ) i "nadwyżkami" szczeniaków i kociaków - to jest dopiero WSTRZĄSAJĄCY filmik !!!!!! petę należałoby zamknąć , a osoby tam pracujące zamknąć w łagrach poza kołem podbiegunowym na Alasce !!!

 • falco2009

  Oceniono 1 raz 1

  Doopa jest od pokazywania a nie od myślenia. I to jest rola pani Krupy.

 • braddock

  Oceniono 13 razy 1

  Tak, są okrutni. I jacy bezwstydni, dżoano.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX