Joanna Krupa w szokującej akcji PETA. Mocne zdjęcia. "Nie sądziłam, że ludzie są tacy okrutni"

Joanna Krupa od lat pomaga zwierzętom. Teraz znowu zaangażowała się w kampanię organizacji.

Joanna Krupa pobita i naga. Takie zdjęcie pojawiło się ostatnio w sieci, wzbudzając nie lada sensację wśród jej fanów. Szybko na szczęście okazało się, że to charakteryzacja na potrzeby nowej kampanii organizacji PETA, w której wzięła udział. Tym razem Krupa chce zwrócić uwagę na okrucieństwo, z jakim traktowane są hodowane na wełnę owce.

Jestem przeciwna przemocy, zarówno w stosunku do ludzi, jak i do zwierząt. Jedyną różnicą jest to, że zwierzęta nie mają głosu i same nie mogą prosić o pomoc. Zgodziłam się wziąć udział w tej kampanii, bo nie miałam pojęcia, że ludzie potrafią być tak okrutni. Biją te biedne owieczki na swoich farmach, łamią im karki i torturują. Miliony tych zwierząt każdego roku giną z rąk ludzi - napisała na Facebooku Joanna Krupa.

Modelka wyjaśniła, że za taką formą zwrócenia uwagi na ten problem stała idea, że ludzie i zwierzęta są równi i cierpią tak samo.

Joanna Krupa Screen z YouTube.com

To już kolejna akcja PETA, w którą zaangażowała się modelka. W kampaniach organizacji brały też udział takie gwiazdy jak Penelope Cruz, Charlize Theron czy Pamela Anderson.

 

IN