"Klan" zastąpi nowy serial? Zamiast Lubiczów będą.... "Jagiellonowie". Zagrać mają Rosati, Szapołowska i Zelnik

Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące fanów serialu informacje, jakoby nowi szefowie TVP planowali po niemal 20 latach zakończyć emisję kultowego serialu "Klan". Choć przedstawiciele publicznej telewizji na razie zaprzeczają tym plotkom, to wygląda na to, że coś jest jednak na rzeczy.
Będą "Jagiellonowie"? "Klan" zastąpić ma nowy serial. Zamiast Lubiczów będą... "Jagiellonowie"?! Jak donosi "Fakt", w TVP trwają już prace nad nowym serialem, który ma zastąpić popularny "Klan". Nowa produkcja ma się nazywać "Jagiellonowie". Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące informacje, jakoby nowi szefowie TVP planowali po niemal 20 latach zakończyć emisję kultowego serialu "Klan". Choć przedstawiciele publicznej telewizji na razie zaprzeczają tym plotkom, to wygląda na to, że coś jest jednak na rzeczy. Jak donosi "Fakt", w TVP trwają już prace nad nową historią, która mogłaby zastąpić losy rodu Lubiczów. Jeśli wierzyć informacjom, do których dotarli dziennikarze tabloidu, to niedługo, zamiast ekscytować się perypetiami Bożenki Lubicz, będziemy z zapartym tchem śledzić historię... Jagiellonów. Na korytarzach na Woronicza szepcze się już o tym, kto mógłby wcielić się w role Zygmunta Starego, królowej Bony czy Zygmunta Augusta w serialu, któremu nadano roboczy tytuł "Złoty wiek". Władzom TVP szczególnie zależy ponoć na zatrudnieniu... Piotra Adamczyka! - Na razie jeszcze nie ma dla niego roli, ale jego nazwisko pojawia się we wstępnych planach potencjalnej obsady. Mieliby zagrać także Jerzy Zelnik oraz Grażyna Szapołowska - mówi w rozmowie z "Faktem" pracownik TVP. Role w produkcji zainspirowanej sukcesem tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie" mają też ponoć dostać Weronika Rosati i Borys Szyc. Myślicie, że taka propozycja spotkałaby się z entuzjazmem widzów?

Jak donosi "Fakt", w TVP trwają już prace nad nową historią, która mogłaby zastąpić losy rodu Lubiczów. Jeśli wierzyć informacjom, do których dotarli dziennikarze tabloidu, to niedługo, zamiast ekscytować się perypetiami Bożenki Lubicz, będziemy z zapartym tchem śledzić historię... Jagiellonów.

Na korytarzach na Woronicza szepcze się już o tym, kto mógłby wcielić się w role Zygmunta Starego, królowej Bony czy Zygmunta Augusta w serialu, któremu nadano roboczy tytuł "Złoty wiek". Władzom TVP szczególnie zależy ponoć na zatrudnieniu... Piotra Adamczyka!

Na razie jeszcze nie ma dla niego roli, ale jego nazwisko pojawia się we wstępnych planach potencjalnej obsady. Mieliby zagrać także Jerzy Zelnik oraz Grażyna Szapołowska - mówi w rozmowie z "Faktem" pracownik TVP.

Role w produkcji zainspirowanej sukcesem tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie" mają też ponoć dostać Weronika Rosati i Borys Szyc.

Myślicie, że taka propozycja spotkałaby się z entuzjazmem widzów?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (61)
"Klan" zastąpi nowy serial? Zamiast Lubiczów będą.... "Jagiellonowie". Zagrać mają Rosati, Szapołowska i Zelnik
Zaloguj się
 • Gość: wranek

  Oceniono 13 razy 11

  Bez babci Józi Łaniewskiej z Plebani projekt ten nie ma sensu.
  I bez Zelnika. I bez Kożuchowskiej( tej od Dudy). Tylko tak sobie piszę. Bo oglądać nie będę.
  Jak calej TVPisowni.

 • amorvertical11

  Oceniono 9 razy 9

  Proponuję serial pt. "Kacza zupa"
  zamiast Braci Marx - Kaczyńsi, Ziobro, Duduś i Macierewicz. Jaja jak berety zapewnione.
  ew.
  "Kaczor sam w domu"

 • Gość: bubu

  Oceniono 10 razy 8

  Kuuurski - spadaj na drzewo ,pajacu...!
  Nikt normalny TV ,nie ogląda...

 • bkjmicig

  Oceniono 8 razy 6

  Zelnik musiał dobrze nawilżyć

 • Gość: olka

  Oceniono 6 razy 4

  Zelnik znów jako Zygmunt August? ;-) A Rosati jako Barbara Radziwiłówna? W sumie, ponoć lubi starszych .

 • braddock

  Oceniono 5 razy 3

  Rosatka powinna zagrać królewnę Pi...lonę ("...która chociaż dobra, miła, niepomiernie się koorwiła...").

  Znacie "Baśń o trzech braciach i królewnie"? Poszukajcie na youtubie. Olbrychski wam przeczyta.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  słyszałem ze ma byc jeszcze dokument w odcinkach"romanse krystyny pawłowicz".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX