Maciej Stuhr o Oscarze dla Dicaprio: Miał lepsze role, w "Zjawie" robił tylko tak... Pokazał! Padliśmy

Maciej Stuhr stwierdził, że rola Leonardo DiCaprio w "Zjawie", jakkolwiek dobra, nie była najbardziej wymagająca w jego karierze. Jego zdaniem, aktor grał tam przede wszystkim cierpienie fizyczne, co sam później zademonstrował.

Jeszcze zanim Leonardo DiCaprio odebrał upragnionego Oscara, część fanów i krytyków dzieliła się opinią, że statuetkę powinien dostać za wcześniejsze kreacje, tą w "Zjawie" raczej na nią nie zasłużył. Nie był to zarzut pod adresem jego umiejętności aktorskich, raczej tego, że sama rola nie dostarcza materiału oscarowego. Wygląda na to, że to zdanie podziela Maciej Stuhr.

"Zjawa" też jest jego wielkim filmem, ale wydaje mi się, że z punktu widzenia aktorskiego, zagrał w swoim życiu dużo więcej niż tylko ból. To stanowi wyzwanie, ale są  większe. I te większe wyzwania grał w swoim życiu - powiedział.

Stuhr nie poprzestał na słowach. Zaprezentował, na czym głownie polegała gra DiCaprio w "Zjawie".

 

Maciej StuhrX-News

Komu wyszło lepiej? ;)

EK

Więcej o:
Komentarze (139)
Maciej Stuhr o Oscarze dla Dicaprio: Miał lepsze role, w "Zjawie" robił tylko tak... Pokazał! Padliśmy
Zaloguj się
 • msypa

  Oceniono 9 razy 7

  Ja poproszę do picia to samo co ten pan miał. P.S. I ma rację!

 • Gość: uyt

  Oceniono 6 razy 6

  trzeźwy nie był

 • Gość: cocks

  Oceniono 7 razy 5

  strasznie Go lubię :) nawet chorego na filipińską :)

 • matteom

  Oceniono 12 razy 4

  czy tylko mnie się zdaje, czy Maciuś lekko dziabnięty? hihi, fakt każdemu wolno. i tak uważam Go za jednego z najlepszych aktorów tego wieku w Polsce

 • Gość: Magda

  Oceniono 7 razy 3

  Zastanawiam się nad tym zawsze jak komentujący potrafią wyciągnąć z komentowanej wypowiedzi słowa i emocje, które w niej nie padają. Ja słyszę w tej wypowiedzi podziw dla Di Caprio oraz stwierdzenie myślę,że dość oczywiste dla fanów aktora, że oscar należał mu się dawno temu i za dużo lepsze role (co nie oznacza, że ta rola jest zła). Nie słyszę tu żadnej zazdrości ludzie opanujcie się!! Nie zapominajcie poza tym, że polski aktor a nawet europejski nie ma tych samych szans co amerykanin czy brytyjczyk na ciekawe role i wszyscy to wiedzą tak po prostu jest i nasi aktorzy to wiedzą co nie znaczy, że są gorsi po prostu są znacznie mniejsze budżety, gorsze scenariusze.Wszyscy natomiast cieszymy się z oscara dla Leo i myślę, że Maciek Stuhr też!

 • Gość: iw

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Maćku daj Pan pokój ! po co to Panu, Pan nie musi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX