Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na jednej imprezie. "Aktor bawił się z...". Zając komentuje

Po tym, jak media obiegła informacja o rozpadzie "ciała astralnego", zaczęły pojawiać się plotki o ociepleniu relacji z byłą partnerką Krawczyka, Anetą Zając. Ich zachowanie na ramówce Polsatu raczej na to nie wskazuje.
Razem, czy osobno? Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na jednej imprezie. Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk nadal milczą na temat swojego rzekomego rozstania, ale aktor na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawił się sam. Po tym, jak media obiegła informacja o rozpadzie "ciała astralnego", zaczęły pojawiać się plotki o ociepleniu relacji z byłą partnerką Krawczyka, Anetą Zając. Ich zachowanie na ramówce Polsatu raczej na to nie wskazuje. Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk nadal milczą na temat swojego rzekomego rozstania, ale fakt, że aktor na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawił się sam, raczej nie uciszy tych plotek. Na imprezie nie mogło zabraknąć Anety Zając, którą porzucił dla innej koleżanki z planu "Pierwszej Miłości". Niezręcznie? Zdaniem portalu Party.pl, byli partnerzy unikali swojego towarzystwa: "Podczas części oficjalnej Mikołaj Krawczyk siedział przy stoliku z ekipą serialu "Przyjaciółki", zaś Aneta Zając - z aktorami "Pierwszej Miłości". Na afterparty bawili się w oddzielnych pomieszczeniach klubu Space, gdzie odbyła się impreza. Zając spędzała czas m.in. z Urszulą Dębską, zaś Mikołaj Krawczyk z m.in. Joanną Liszowską" - donosi portal. W mediach w ostatnim czasie pojawiały się różne doniesienia na temat tego, jak aktualnie układają się relacje Zając i Krawczyka. Jedni twierdzili, że rozpad związku z Włodarczyk zbliżył ich do siebie i pojawiła się nawet szansa na powrót, inni, że nadal mają raczej chłodne relacje. Do tego wszystkiego dochodzą pojawiające się od paru tygodni informacje o nowej miłości w życiu Zając. Co na to aktorka? - Docierają do mnie te zabawne plotki, mam do tego dystans, ja i moi znajomi wiemy, jak jest naprawdę. Sama jestem ciekawa, czego jeszcze się dowiem - powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk nadal milczą na temat swojego rzekomego rozstania, ale fakt, że aktor na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawił się sam, raczej nie uciszy tych plotek. Na imprezie nie mogło zabraknąć Anety Zając, którą porzucił dla innej koleżanki z planu "Pierwszej Miłości". Niezręcznie? Zdaniem portalu Party.pl, byli partnerzy unikali swojego towarzystwa.

Podczas części oficjalnej Mikołaj Krawczyk siedział przy stoliku z ekipą serialu "Przyjaciółki", zaś Aneta Zając - z aktorami "Pierwszej Miłości". Na afterparty bawili się w oddzielnych pomieszczeniach klubu Space, gdzie odbyła się impreza. Zając spędzała czas m.in. z Urszulą Dębską, zaś Mikołaj Krawczyk z m.in. Joanną Liszowską - donosi portal.

W mediach w ostatnim czasie pojawiały się różne doniesienia na temat tego, jak aktualnie układają się relacje Zając i Krawczyka. Jedni twierdzili, że rozpad związku z Włodarczyk zbliżył ich do siebie i pojawiła się nawet szansa na powrót, inni, że nadal mają raczej chłodne relacje. Do tego wszystkiego dochodzą pojawiające się od paru tygodni informacje o nowej miłości w życiu Zając. Co na to aktorka?

Docierają do mnie te zabawne plotki, mam do tego dystans, ja i moi znajomi wiemy, jak jest naprawdę. Sama jestem ciekawa, czego jeszcze się dowiem - powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Przypomnijmy, jak Zając prezentowała się na wspomnianej imprezie:

 

 

EK

Więcej o:
Komentarze (7)
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na jednej imprezie. "Aktor bawił się z...". Zając komentuje
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 7 razy 3

  Macie układ z agencję PR prowadzącą Krawczyka czy jakaś Redachtorka zostala przez niego wydupcona i teraz się mści?

  Siedzę na Plotku od lat ale nie mam yebanego pojecia kim jest ten gość. Tzn. dzięki Plotkowi już wiem, że koleś skłonny przelecieć nawet temperówkę ale to trochę mało by go poznac....

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  temu gosciowi to jeszcze koza jest potrzebna-cierpliwa i nie dyskutuje...(a gumiaki niech sobie kupi...)

 • Gość: gosc44

  Oceniono 2 razy 2

  zabierzcie stad tego pustaka i wypierdka! toto nie ma nic wspolnego ani z aktorem ani z facetem !

 • Gość: li

  Oceniono 1 raz 1

  Aneta w swoim żywiole -plotki i niedomówienia ,mogłaby raz coś skomentować albo zdementować

 • Gość: Ann

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma to jak wrócić do byłej, ja bym takiego eksa pogoniła równo...Odszedł do innej to niech spada!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX