Tamara Arciuch tą kreacją dodała sobie kilogramów? Pomysł dobry, z wykonaniem trochę gorzej

Tamara Arciuch na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu błyszczała - i to dosłownie. Niestety, nie była to jej najlepsza stylizacja.

Tamara Arciuch to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Niestety, aktorka często popełnia modowe wpadki, które odbierają jej nieco uroku.

Nie inaczej było też na wczorajszej konferencji Polsatu, na której zaprezentowano wiosenne nowości stacji. Arciuch pojawiła się na imprezie w towarzystwie swojego męża, Bartka Kasprzykowskiego, który od nowego sezonu dołączy do grona jurorów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Gwiazda na tę okazję wybrała błyszczący, złoty zestaw w stylu lat 80., do którego dobrała prostą czarną koszulkę. Niestety, choć kreacja Tamary Arciuch była bardzo stylowa, to mamy wrażenie, że aktorka nie przemyślała, jak marynarka z mocno podkreślonymi ramionami będzie się na niej prezentować.

Sytuacji nie poprawiły czarne szpilki z czubkiem i paseczkiem wokół kostki, które optycznie skróciły zgrabne nogi gwiazdy. Całość sprawiła, że szczupła aktorka wyglądała na potężniejszą niż w rzeczywistości, a stylizacja dodała jej kilogramów.

A Wam podobała się Tamara Arciuch w takim wydaniu?

 

IN

Więcej o: