Elżbieta Romanowska SCHUDŁA i wygląda świetnie. Kreacja? Odsłoniła trochę za dużo

Elżbieta Romanowska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, gdzie pochwaliła się nową sylwetką.
Romanowska znika w oczach Elżbieta Romanowska schudła i wygląda świetnie. Elżbieta Romanowska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, gdzie pochwaliła się nową sylwetką. Ostro trenuje do "Tańca z Gwiazdami" i to widać. Elżbieta Romanowska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, gdzie pochwaliła się nową sylwetką. Elżbieta Romanowska ostro trenuje do "Tańca z Gwiazdami" i choć nabytymi umiejętnościami pochwali się dopiero za kilka dni, to jej nową figurę można podziwiać już teraz. Kiedy porównujemy jej zdjęcia z treningu sprzed kilku tygodni oraz najnowsze z ramówki Polsatu, nie mamy wątpliwości: aktorka schudła i dawno nie wyglądała lepiej! Romanowska dodatkowo podkreśliła swoją szczuplejszą figurę doborem kreacji. Czarna sukienka ją wysmukliła i wyeksponowała zgrabne nogi. Nasz jedyny zarzut dotyczy dekoltu, który był nieco za duży i odsłaniał turkusowy stanik. A mogło być idealnie!

Elżbieta Romanowska ostro trenuje do "Tańca z Gwiazdami" i choć nabytymi umiejętnościami pochwali się dopiero za kilka dni, to jej nową figurę można podziwiać już teraz. Kiedy porównujemy jej zdjęcia z treningu sprzed kilku tygodni oraz najnowsze z ramówki Polsatu, nie mamy wątpliwości: aktorka schudła i dawno nie wyglądała lepiej!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Romanowska dodatkowo podkreśliła swoją szczuplejszą figurę doborem kreacji. Czarna sukienka ją wysmukliła i wyeksponowała zgrabne nogi. Nasz jedyny zarzut dotyczy dekoltu, który był nieco za duży i odsłaniał turkusowy stanik. A mogło być idealnie!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Elżbieta Romanowska zaprezezentowała się na ramówce Polsatu?
Więcej o:
Komentarze (10)
Elżbieta Romanowska SCHUDŁA i wygląda świetnie. Kreacja? Odsłoniła trochę za dużo
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  schudła ---ale w uszach.

 • lopez_2

  Oceniono 1 raz 1

  A kto to jest ta Pani?

 • Gość: Aga

  Oceniono 1 raz 1

  tylko żeby ją efekt jojo po programie niedopadł?bo teraz duzo ćwiczy,i ma ruch,....a lenistwo rozbestwia każdego?

 • Gość: gość sprawiedliwy

  0

  Lubię oglądać taniec z gwiazdami- ale oglądając romanowską i słysząc zachwyty jury mam wątpliwości. Romanowska jeszcze przed edycją programu była faworytką. Mam wrażenie, że oglądam Mappetów. Świnka Piggy a Maserak to Kermit.

 • Gość: XXXX

  0

  Odsłoniła za dużo. Nie widzę nic takiego

 • Gość: Słotwin

  0

  Stop cenzurze!

  Byłem na protestach KODu ale to co wy tam i tu robicie to jest już przegięcie. Żałuję, że popierałem ten ruch i że głosowałem na PO.

  Nie ma nadziei dla tego kraju.

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz -1

  mnie się podobają kobietki co mają to co trzeba, sama jestem kobietą też troszkę puszystą może dlatego z sentymentu :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX