Joanna Liszowska wróciła na salony! Z OGROMNYM dekoltem. Tęskniliście?

Joanna Liszowska od dawna nie pojawiała się na imprezach. Zmieniła się?
Liszowska na salonach Joanna Liszowska od dawna nie pojawiała się na imprezach. Zmieniła się? We wtorek Joanna Liszowska pojawiła się na prezentacji nowej, wiosennej ramówki stacji Polsat, gdzie promowała swój hitowy serial "Przyjaciółki". Joanna Liszowska, odkąd latem 2014 roku spowodowała pod wpływem alkoholu samochodową stłuczkę, właściwie zniknęła z salonów. Aktorka skoncentrowała się na pracy na planie serialu "Przyjaciółki", a cały pozostały czas spędzała w Szwecji, gdzie na co dzień mieszka z mężem, biznesmenem Olą Sernekem i córkami. We wtorek Liszowska pojawiła się jednak na prezentacji nowej, wiosennej ramówki stacji Polsat, gdzie promowała swój hitowy serial "Przyjaciółki". Gwiazda wybrała na tę okazję długą, czarną suknię typu maxi i marynarkę w tym samym kolorze. Choć z pozoru ten wybór mógł wydać się zachowawczy, wystarczyło tylko spojrzeć na wyeksponowany przez krój sukienki dekolt aktorki, by przekonać się, że ten wygląd nie ma nic wspólnego z nudą. Całość stylizacji Joanny Liszowskiej uzupełniły delikatny makijaż i rozpuszczone włosy, które sprawiały wrażenie nieco nieuporządkowanych. Tęskniliście za Liszowską na salonach?

Joanna Liszowska, odkąd latem 2014 roku spowodowała pod wpływem alkoholu samochodową stłuczkę, właściwie zniknęła z salonów. Aktorka skoncentrowała się na pracy na planie serialu "Przyjaciółki", a cały pozostały czas spędzała w Szwecji, gdzie na co dzień mieszka z mężem, biznesmenem Olą Sernekem i córkami.

Wczoraj Liszowska pojawiła się jednak na prezentacji nowej, wiosennej ramówki stacji Polsat, gdzie promowała swój hitowy serial "Przyjaciółki". Gwiazda wybrała na tę okazję długą, czarną suknię typu maxi i marynarkę w tym samym kolorze. Choć z pozoru ten wybór mógł wydać się zachowawczy, wystarczyło tylko spojrzeć na wyeksponowany przez krój sukienki dekolt aktorki, by przekonać się, że ten look nie ma nic wspólnego z nudą.

Całość stylizacji Joanny Liszowskiej uzupełniły delikatny makijaż i rozpuszczone włosy, które sprawiały wrażenie nieco nieuporządkowanych.

Tęskniliście za Liszowską na salonach?

 

IN