Dominika Kulczyk i Paweł Deląg uparcie milczą temat romansu. TO zdjęcie zdradza, jaka jest prawda

Miliarderka i aktor wspólnie obejrzeli relację z rozdania Oscarów.
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą? Uparcie milczą temat romansu, jednak ich znajomy przypadkowo wyjawił prawdę... Plotki o gorącym romansie łączącym Dominikę Kulczyk i Pawła Deląga pojawiły się już w zeszłym roku, jednak dotychczas miliarderka w żaden sposób ich nie komentowała. Teraz nie opędzi się jednak od pytań na ten temat i może za to podziękować... samej sobie i Sławkowi Uniatowskiemu. Na profilu wokalisty na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie z oscarowej imprezy Canal+, na którym widać prowadzącą program "Efekt Domina" w czułym uścisku z Pawłem Delągiem. Wygląda na to, że Dominika Kulczyk zupełnie nieświadomie potwierdziła domysły dziennikarzy. Trzymacie kciuki za tę parę?

Plotki o gorącym romansie łączącym Dominikę Kulczyk i Pawła Deląga pojawiły się już w zeszłym roku, jednak dotychczas miliarderka w żaden sposób ich nie komentowała.

Teraz Kulczyk nie opędzi się jednak od pytań na ten temat i może za to podziękować... samej sobie i Sławkowi Uniatowskiemu.

Na profilu wokalisty na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie z niedzielnej oscarowej imprezy Canal+, na którym widać prowadzącą program "Efekt Domina" w czułym uścisku z Pawłem Delągiem.

 

Dominika Kulczyk, Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i Piotr Glowacki Instagram.com/uniatowski

 

Wygląda więc na to, że chcąc nie chcąc, ale to sama Dominika Kulczyk potwierdziła domysły dziennikarzy.

Trzymacie kciuki za tę parę?

 

IN