Kate Winslet JEST W CIĄŻY?! Zdjęcia zza kulis zastanawiają. Wyjaśnienie znajomej mało przekonujące

Kate Winslet pochwaliła się wielkimi zmianami w swoim życiu? Tak sugerowałby zdjęcia zza kulis oscarowej gali.
Kate Winslet jest w ciąży?! Zdjęcia zza kulis zastanawiają, Wyjaśnienie znajomej mało przekonujące Oscary to nie tylko wielkie święto filmu, ale także świetna okazja dla zaproszonych na galę gwiazd, by nadrobić towarzyskie zaległości. Chwilę szczerej rozmowy między aktorami mogą jednak wzbudzić nie lada sensację w świecie mediów, o czym przekonała się właśnie Kate Winslet. Fotografowie przyłapali gwiazdę na niewinnej z pozoru rozmowie z Cate Blanchett i Brie Larson, która na tegorocznej gali zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki. Ze zdjęć można wywnioskować, że Winslet w pewnym momencie zdradziła informację, która wywołała na twarzy Blanchett wyraz ogromnego zdziwienia. Gwiazda filmu "Blue Jasmine" z otwartą buzią pogładziła brzuch Brytyjki, a Larson szybko ją do siebie przytuliła. Reakcja gwiazd wywołała w sieci spore poruszenie, a fani Winslet zaczęli doszukiwać się w tym informacji o... kolejnej ciąży gwiazdy! Czy tylko mi się wydaje, że Kate Winslet właśnie zdradziła Blanchett i Larson, że spodziewa się dziecka? A może po prostu wyczytuję z tych zdjęciach za dużo? - pytała jednak z internautek na Twiterze. Plotki na temat odmiennego stanu gwiazdy, dla której byłaby to już czwarta ciąża, szybko zdementowały jednak "bliskie jej źródła". W rozmowie z serwisem TMZ.com, znajomy Winslet zdradził bowiem, że aktorka chciała po prostu pochwalić się koleżankom niezwykłym materiałem, z jakiego wykonano jej oscarową kreację. Myślicie, że to tkanina była aż tak ekscytująca?

Oscary to nie tylko wielkie święto filmu i mody, ale także świetna okazja dla zaproszonych na galę gwiazd, by nadrobić towarzyskie zaległości. Chwilę szczerej rozmowy między aktorami mogą jednak wzbudzić nie lada sensację w świecie mediów, o czym przekonała się właśnie Kate Winslet.

Gwiazdę fotografowie przyłapali  na niewinnej z pozoru rozmowie z Cate Blanchett i Brie Larson, która na tegorocznej gali zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki. W pewnym momencie Kate Winslet zdradziła bowiem informację, która wywołała na twarzy Blanchett wyraz ogromnego zdziwienia. Gwiazda filmu "Blue Jasmine" z otwartą z zaskoczenia i szoku buzią pogładziła brzuch Brytyjki, a Larson szybko ją do siebie przytuliła.

Brie Larson, Cate Blanchett, Kate Winslet

MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Nic dziwnego, że ta reakcja gwiazd wywołała w sieci spore poruszenie, a fani Winslet zaczęli doszukiwać się w tym nawet informacji o... kolejnej ciąży gwiazdy!

Czy tylko mi się wydaje, że Kate Winslet właśnie zdradziła Blanchett i Larson, że spodziewa się dziecka? A może po prostu wyczytuję w tych zdjęciach za dużo? - pytała jednak z internautek na Twiterze.

Plotki na temat odmiennego stanu gwiazdy, dla której byłaby to już czwarta ciąża, szybko zdementowały jednak "bliskie jej źródła". W rozmowie z serwisem TMZ.com, znajomy Winslet zdradził bowiem, że aktorka chciała po prostu pochwalić się koleżankom niezwykłym materiałem, z jakiego wykonano jej oscarową kreację.

Myślicie, że to tkanina była AŻ TAK ekscytująca?

 

IN