Doda pozuje z Macierewiczem. W komentarzach burza. "Obciach, nie wiesz co się dzieje w Polsce?". Odpowiedziała

Doda pozuje z Antonim Macierewiczem, po czym na Facebooku umieszcza bardzo zaangażowany post. Fani nie są zadowoleni.

Doda wybrała się na premierę filmu "Historia Roja". Tam spotkała m. in. Antoniego Macierewicza. Wspólne zdjęcie znalazło się szybko na Instagramie.

I po premierze ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen)


Post sprowokował gorącą dyskusję. Wielu z internautów odebrało je jako manifest polityczny.

Mam wrażenie, że Doda ostatnio wchodzi w tyłek nowej władzy jak i TVP. Chyba liczy na występy, tylko po co skoro nie może wydać płyty od 5 lat ...
Nie chce oglądać takich ludzi na moim Instagramie.
Ale obciach, chyba nie wiesz, co się w Polsce dzieje - pisali fani w komentarzach.

Byli jednak też i tacy, którzy zdjęcie przyjęli z radością.

Pani Doroto, jestem mile zaskoczony.
Brawo. Prawdziwi patrioci, podobnie jak Żołnierze Wyklęci, też w swoich czasach nie byli popularni i się z nich naśmiewano. Pierwsze foto, które polubiłem. Widać, że jesteś inteligentną dziewczyną, skoro na takie filmy chodzisz.

 

Komentarze na profilu Dody Screen z Instagram.com/dodaqueen/

Internauci jednak szybko od wyrażani opinii o zdjęciu przeszli do zajadłej pyskówki w komentarzach. Temat? Sytuacja w Polsce, polityka PiS-u, Smoleńsk. W pewnym momencie zrobiło się na tyle ostro, że wtrąciła się Doda.

 

Jeszcze jeden komentarz chamski ( nieważne w czyim kierunku) blokuje. Ludzie! Skąd tyle złości na noc.

Czy zdjęcie Dody stanowiło manifest? Nie można tego wykluczyć, jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że piosenkarka tego wieczoru nie fotografowała się tylko z Macierewiczem. Na jej Facebooku znalazło się więcej zdjęć, m. in. z Krzysztofem Zalewskim-Brejdygantem, odtwórcą roli Mieczysława Dziemieszkiewicza pseudonim "Rój". Dodała także zaangażowany post, dotyczący Żołnierzy Wyklętych.

 

Długo czekałam na tę premierę i się doczekałam ."Historia Roja " opowiada o niezłomnych bohaterach - ściganych, mordowanych przez władze komunistyczne. Walczyli do końca, bo nad własne bezpieczeństwo stawiali HONOR, tak zapomniany w tych czasach. Dla mnie zawsze najważniejszy doradca! Jeszcze Polska nie zginęła!

 

Długo czekałam na tę premierę i sie doczekałam ."Historia Roja " opowiada o niezłomnych bohaterach -ściganych...

Posted by Doda on  29 luty 2016

 

 

Warto też zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy Doda fotografuje się z politykiem. Na swoim koncie ma zdjęcia z politykami z różnych skrajów sceny politycznej od Lecha Kaczyńskiego po Janusz Palikota. Jednak do tej pory w wyrażaniu swoich politycznych sądów była raczej ostrożna.

 

ZI