Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak znów na salonach. Nie mógł oderwać od niej wzroku. Nas nie zachwyciła

Para dawno nie pokazywała się razem na imprezach. A ich miłość najwyraźniej kwitnie!
Szulim i Woźniak-Starak znów na salonach Para dawno nie pokazywała się razem na imprezach. Ich miłość kwitnie! Agnieszka Szulim dawno nie pokazywała się publicznie ze swoim narzeczonym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. W poniedziałek narzeczeni pojawili się na rozdaniu Srebrnych Jabłek miesięcznika "Pani" i byli chyba najczęściej fotografowaną tego wieczoru parą. Szulim, znana ze swojego wyczucia stylu i zamiłowania do luksusowych marek, tym razem nie zachwyciła nas swoim wyborem. Jej szary kombinezon prezentował się dość zwyczajnie, a sytuacji nie uratowała nawet mocno kontrastująca torebka, elegancka biżuteria i delikatny makijaż. Ładnie, ale bez "efektu wow". Można dyskutować, czy stylizacja była udana, ale jedno jest pewne. Gwiazda nie zawiodła swojego największego fana. Woźniak-Starak przez cały wieczór nie mógł oderwać wzroku od swojej ukochanej, co szybko uchwycili zgromadzeni na gali paparazzi. Lubicie tę parę?

Agnieszka Szulim dawno nie pokazywała się publicznie ze swoim narzeczonym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Wczoraj narzeczeni pojawili się jednak na rozdaniu Srebrnych Jabłek miesięcznika "Pani" i, jak nie trudno się domyślić, byli chyba najczęściej fotografowaną tego wieczoru parą.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Szulim, znana ze swojego wyczucia stylu i zamiłowania do luksusowych marek, tym razem nie zachwyciła nas swoim wyborem. Jej szary kombinezon prezentował się dość zwyczajnie, a sytuacji nie uratowała nawet mocno kontrastująca torebka, elegancka biżuteria i delikatny makijaż. Ładnie, ale bez "efektu wow". Mimo wszystko, wygląda na to, że gwiazda tak nie zawiodła swojego największego fana - samego Woźniaka-Staraka.

Producent filmowy nie mógł bowiem przez cały wieczór oderwać wzroku od swojej ukochanej, co szybko uchwycili zgromadzeni na gali paparazzi.

Lubicie tę parę?

IN

Więcej o:
Komentarze (27)
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak znów na salonach. Nie mógł oderwać od niej wzroku. Nas nie zachwyciła
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  "Nas nie zachwyciła"
  Redakcja z wiekiem wybredna się robi:D

 • Gość: ixik

  Oceniono 8 razy 4

  Widac ze gosc jest w niej zakochany PO USZY! A czy ze wzajemnoscia?? Okaze sie po jakims czasie.

 • Gość: feta

  Oceniono 3 razy 3

  skoro należy do niego,to może sobie macać i gapić się jak chce...a ona z tym swoim obecnym eploi, wiecznie otwartą gębą i mizdrzeniem się, świetnie się sprawdza w roli jaką pełni w tym układzie

 • Gość: pendolino

  Oceniono 2 razy 2

  Gdyby nie miał tyle kasy, to żadna by na niego nie poleciała. Wygląda jak Radzio Majdan - wiecznie niedomyty; i nie pomaga tu nawet drogi garnitur.

 • Gość: sdfvcx

  Oceniono 2 razy 2

  No i gdzie tu demokracja skoro nie można wyrażać własnej opinii bo leci ban na miesiąc??
  Jak w PRL.

  Pis nie zamyka ludziom ust tak jak wy hipokryci!

 • Gość: telldetruf

  Oceniono 2 razy 2

  Starak sobie ją wybrał, czy ona jego?

 • Gość: Lidka

  Oceniono 6 razy 2

  A co was nie zachwyca, że tak spytam?

 • Gość: Gosia

  Oceniono 8 razy 2

  Ja go lubię, wg mnie sympatycznie wygląda, nie jest taki celebrycki. Podobają mi się i te jego dłuższe włosy i niewymuszona, trochę pochylona postawa i miny (bez żadnych "gwiazdorskich" uśmiechów. Budzi moją sympatię. Wg mnie jest atrakcyjnym mężczyzną. Taki trochę niedzisiejszy, trochę skryty

 • Gość: Jhgh

  Oceniono 3 razy 1

  Oblesni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX