Doda na premierze z prezydentem. Miało być elegancko, a wyszło... Zaskakuje coś jeszcze

Gwiazda wybrała na tę okazję trochę zbyt odważną kreację? A w dodatku mamy wrażenie, że gdzieś już ją widzieliśmy...
Doda na premierze z prezydentem Miało być elegancko, a wyszło... Doda pojawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Historia Roja", którą uświetnił swoją obecnością sam prezydent Andrzej Duda. Zarówno obecność głowy państwa, jak i tematyka filmu, zobowiązywały do zaprezentowania się na imprezie w stosownym stroju. Gwiazda rzadko dostosowuje się do takich zasad i tym razem nie zrobiła wyjątku - wybrała naprawdę odważną kreację... Rabczewska postawiła na elegancką biel, ale jej kreację trudno uznać za skromną. Seksowna sukienka mini ze sporym dekoltem i "pelerynką" do złudzenia przypomina jedną z propozycji La Manii. Prawdopodobnie jest to ta sama kreacja z "drobnymi" poprawkami od Dody. Jak Wam się podoba?

Doda pojawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Historia Roja", którą uświetnił swoją obecnością sam prezydent Andrzej Duda. Zarówno obecność głowy państwa, jak i sama tematyka filmu (to historia trwającej ponad sześć lat partyzanckiej walki sierżanta Mieczysława Dziemieszkiewicza "Roja" z komunistami), nawoływały do zaprezentowania się na imprezie w stosownym stroju.

Doda postawiła na elegancką biel, ale jej kreację trudno uznać za skromną. Seksowna sukienka mini ze sporym dekoltem i "pelerynką" do złudzenia przypomina jedną z propozycji La Manii, w której na pokazie marki pojawiła się jakiś czas temu Hanna Lis.

Sukienka La Mania LaMania.eu

Okazuje się jednak, że nie jest to dzieło marki Joanny Przetakiewicz, lecz innego polskiego brandu - Emente!

Wygląda na to, że to ta sama kreacja z drobnymi poprawkami od Dody ;) Jak Wam się podoba?

 

IN

Więcej o: