Daria Widawska niedawno urodziła. Widać to zwłaszcza po biuście. Nie próbowała tego ukryć

Daria Widawska w październiku zeszłego roku została matką. Z pierwszym oficjalnym wyjściem czekała do marca. Jak wyszło?
Daria Widawska chwali się biustem Aktorka nie próbuje niczego ukrywać Daria Widawska pod koniec ubiegłego roku urodziła drugie dziecko, a z pierwszym oficjalnym wyjściem czekała ponad trzy miesiące. W poniedziałek aktorka pojawiła się na gali Srebrne Jabłka miesięcznika "Pani". O ile po krągłościach nie ma już śladu, to zmiany widać w imponującym dekolcie. Zwłaszcza, że kreacja Widawskiej mocno podkreślała tę część ciała. Jak Wam się podoba? Naszym zdaniem gwiazda wypadła rewelacyjnie! Zgadzacie się?

Daria Widawska pojawiła się w poniedziałek w towarzystwie męża na gali Srebrne Jabłka miesięcznika "Pani". To jej pierwsza oficjalna impreza odkąd urodziła swoje drugie dziecko. O ile po krągłościach nie ma już śladu, zmiany w sylwetce widać w imponującym dekolcie. Zwłaszcza, że kreacja aktorki mocno wyeksponowała tę część ciała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak Wam się podoba? Naszym zdaniem Widawska wypadła rewelacyjnie! Zgadzacie się?

EK

Więcej o:
Komentarze (8)
Daria Widawska niedawno urodziła. Widać to zwłaszcza po biuście. Nie próbowała tego ukryć
Zaloguj się
 • Gość: Martyna1212

  Oceniono 1 raz 1

  Widziałam ostatnio Panią Darię w sklepie. Kupowała sobie olejek busajna, który jak się dowiedziałam u sprzedawczyni jest na uelastycznianie skóry. Popieram, bo ja po ciąży miałam długo rozciągniętą skórę. Jednak patrząc na nią stwierdzam, że to bardzo atrakcyjna kobieta, to piękność - wdzięk, klasa, szyk. To cała Widawska i widać to najlepiej na żywo. Do tego świetnie ubrania, świetnie uczesana i jeszcze dba o skórę jak widać. Super babka do naśladowania. I właśnie od takiej mamy chciałabym czytać książkę - poradnik, a nie od młodej Cichopek.

 • Gość: Jan Karczek

  0

  Ona fajna, ale co to za wypierdek u jej boku?

 • donald.szuja

  Oceniono 2 razy 0

  A cóż to za persona?

 • 0

  piękna kobieta. Wdzięk, kultura i świetna aktorka. Kocham panią Pani Dario.Każdy film z panią to dla mnie wielka uczta. Życzę dużo zdrowia , szczęścia i uśmiechu dzieci.

 • henrykus1943

  Oceniono 2 razy 0

  Wy jesteście zdolni pokazać każdą babę, która nieco odsłoni swój biust. Czy to taka istotna wiadomość?

 • Gość: Kazik

  Oceniono 2 razy 0

  A kto to jest? Czy ta pani to ktoś kogo powinniśmy zna?

 • Gość: hydra

  Oceniono 1 raz -1

  No troszkę widać... ale przecież to normalne miała to samo! Wszytko załatwiłam regularnymi ćwiczeniami tabsami iq green (to takie na łaknienie z zieloną kawą) i odpowiednią dietą. Nie ma co się załamywać :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX