Natalia Kukulska skromnie. Patrzymy na bluzę z dziurką na piersi. Zmieniamy zdanie. ODWAŻNIE

Natalia Kukulska to jedna z najlepiej ubranych gwiazd. Nie chodzi tu jednak o ceny czy marki ciuchów, lecz kreatywność w doborze stylizacji. Znów trafiła w dziesiątkę!

Natalia Kukulska była gościem sobotniego wydania "Pytania na śniadanie". Piosenkarka miała na sobie z pozoru skromną bluzę. "Z pozoru" ponieważ, jeśli spojrzy się uważniej, dostrzeże się, że efektowne serduszko w rzeczywistości jest bardzo frywolne. Dzięki niemu wiadomo na przykład, że gwiazda nie założyła stanika. Serduszko bowiem to tak naprawdę otwór z naszytą siateczką.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Ten szczegół, jakże pikantny, nie powinien jednak przesłonić innych zalet stylizacji. Kukulska zestawiła ze sobą różne odcienie szarości, różne materiały oraz faktury i zrobiła to po mistrzowsku. "Po mistrzowsku" tyczy się to zarówno tego, co zobaczyliśmy na wizji, lecz także jej outfitu na zewnątrz.

Fotoreporterzy sfotografowali piosenkarkę, gdy wychodziła z gmachu TVP. Płaszcz i czapka, także w szarościach, prezentowały się modnie i bardzo stylowo. Do tego inna bluza i buty niż mogliśmy zobaczyć w telewizji. My w skali od 1 do 10 dajemy 10! A Wy?

 

 

ZI

Na ile oceniasz stylizację Natalii Kukulskiej?