Cheryl Cole i Liam Payne z One Direction są parą! Dowód? Niejeden. W sieci histeria i hejty. Mocne

Cheryl Fernandez-Versini i Liam Payne z One Direction są razem - taka informacja obiegła zagraniczne media. Para podobno spotyka się ze sobą od grudnia. Doniesienia o ich związku spowodowały prawdziwą burzę w sieci.
Cheryl Cole i Liam Payne są parą! Dowód? Niejeden. W sieci histeria i hejty Cheryl Fernandez-Versini i Liam Payne z One Direction są razem - taka informacja obiegła zagraniczne media. Para podobno spotyka się ze sobą od grudnia. Doniesienia o ich związku spowodowały prawdziwą burzę w sieci. O tym, że Cheryl Fernandez-Versini rozstała się z mężem, informowaliśmy w styczniu 2016 r. Jak rozpisywała się kolorowa prasa i serwisy internetowe - przestali się ze sobą spotykać latem 2015 r. Wygląda na to, że wokalistka ma już nową miłość. Cheryl jest w związku z Liamem Payne z One Direction! Brzmi niewiarygodnie, lecz w mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat rzekomego romansu. - Romans supergwiazd rozpoczął w grudniu ubiegłego roku, po tym jak jurorka "X Factor" postanowiła rozwieść się z mężem Jean-Bernardem - donosi The Sun. Tę wiadomość potwierdzają znajomi pary: - Cheryl i Liam są w związku. To było dość nieoczekiwane, jednakże oboje są niezwykle szczęśliwi - tłumaczy informator gazety. Mimo że poznali się kilka lat temu, to dopiero teraz zbliżyli się do siebie. Dzieli ich 10-letnia różnica wieku. Gdy Payne wystąpił w "X Factor", miał zaledwie 16 lat. Łączyła ich jedynie przyjaźń. - Oni zawsze mieli ze sobą dobry kontakt, mają wiele takich samych celów, ale nigdy nie doszło do czegoś więcej w przeszłości - podaje informator. Ponoć ich romans rozwija się bardzo szybko. W związek szczególnie jest zaangażowany wokalista One Direction. Payne zwierzył się przyjaciołom, że jest to coś poważnego. Jest bardzo szczęśliwy z Cheryl. Powiedział bliskim, że jest w niej szaleńczo zakochany. Co prawda, sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji publicznie, jednakże wpisy w mediach społecznościowych wyraźnie sugerują, że są parą. Na instagramowym profilu wokalistki jedno ze zdjęć skomentował sam Liam, wysyłając emotikony z serduszkami. Screen "konwersacji" już jest hitem na Twitterze. Z kolei na jego profilu pojawiło się zdjęcie róży z walentynkowymi życzeniami: "Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek, kochanie" - napisał wokalista. Motyw róży szczególnie powinien kojarzyć Wam się z Cheryl. Gwiazda w 2013 r. wytatuowała na pupie róże. Co więcej podobny tatuaż wykonał Liam, czym pochwalił się na swoim profilu. Widzicie podobieństwo? A jak zareagowały fanki Payne na wiadomość o ich związku? Jak się domyślacie, w mediach społecznościowych wybuchła burza. Daily Mail przytacza najbardziej ostre wpisy fanek wokalisty One Direction: "Spie*** Cheryl! Możesz mieć każdego mężczyznę na świecie. Odpie*** się od mojego Liama, albo będziesz mieć problem". "Odpychająca dzi***. Z jednego łóżka do następnego". Większość internatów nie może to wprost uwierzyć. Na Twitterze zastanawiają się, czy to nie jest przypadkiem żart. Przyznajemy, że jesteśmy zaskoczeni tymi doniesieniami. Jak sądzicie - pasują do siebie?

O tym, że Cheryl Fernandez-Versini rozstała się z mężem, informowaliśmy w styczniu 2016 r. Jak rozpisywała się kolorowa prasa i serwisy internetowe - przestali się ze sobą spotykać latem 2015 r. Wygląda na to, że wokalistka ma już nową miłość. Cheryl jest w związku z Liamem Payne z One Direction! Brzmi niewiarygodnie, lecz w mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat rzekomego romansu.

Romans supergwiazd rozpoczął w grudniu ubiegłego roku, po tym jak jurorka "X Factor" postanowiła rozwieść się z mężem Jean-Bernardem - donosi The Sun.

Tę wiadomość potwierdzają znajomi pary:

Cheryl i Liam są w związku. To było dość nieoczekiwane, jednakże oboje są niezwykle szczęśliwi - tłumaczy informator gazety.

Mimo że poznali się kilka lat temu, to dopiero teraz zbliżyli się do siebie. Dzieli ich 10-letnia różnica wieku. Gdy Payne wystąpił w "X Factor", miał zaledwie 16 lat. Łączyła ich jedynie przyjaźń.

Oni zawsze mieli ze sobą dobry kontakt, mają wiele takich samych celów, ale nigdy nie doszło do czegoś więcej w przeszłości - podaje informator.

Ponoć ich romans rozwija się bardzo szybko. W związek szczególnie jest zaangażowany wokalista One Direction. Payne zwierzył się przyjaciołom, że jest to coś poważnego.

Jest bardzo szczęśliwy z Cheryl. Powiedział bliskim, że jest w niej szaleńczo zakochany.

Co prawda, sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji publicznie, jednakże wpisy w mediach społecznościowych wyraźnie sugerują, że są parą. Na instagramowym profilu wokalistki jedno ze zdjęć skomentował sam Liam, wysyłając emotikony z serduszkami. Screen "konwersacji" już jest hitem na Twitterze.

 

 

Z kolei na jego profilu pojawiło się zdjęcie róży z walentynkowymi życzeniami:

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek, kochanie  - napisał wokalista.

Motyw róży szczególnie powinien kojarzyć Wam się z Cheryl. Gwiazda w 2013 r. wytatuowała na pupie róże. Co więcej podobny tatuaż wykonał Liam, czym pochwalił się na swoim profilu. Widzicie podobieństwo?

 

Tatuaże Liama Payne i Cheryl Fernandez-VersiniScreen z instagram.com

A jak zareagowały fanki Payne na wiadomość o ich związku? Jak się domyślacie, w mediach społecznościowych wybuchła burza. Daily Mail przytacza najbardziej ostre wpisy fanek wokalisty One Direction:

Spie*** Cheryl! Możesz mieć każdego mężczyznę na świecie. Odpie*** się od mojego Liama, albo będziesz mieć problem.
Odpychająca dzi***. Z jednego łóżka do następnego.

Większość internatów nie może to wprost uwierzyć. Na Twitterze zastanawiają się, czy to nie jest przypadkiem żart.

 

 

 

 

 

 

Przyznajemy, że jesteśmy zaskoczeni tymi doniesieniami. Jak sądzicie - pasują do siebie?

KS

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS