Oscary 2016. Gwiazdy czytają "hejty" z Twittera. "Susan Sarandon ma obwisłe piersi". Jeszcze bardziej dostało się Clooneyowi

W show Jimmy'ego Kimmela co jakiś czas pojawia się segment "Mean Tweets", w którym gwiazdy czytają niepochlebne (delikatnie mówiąc) komentarze na swój temat. Tuż przed tegoroczną galą, pojawiła się specjalna "oscarowa" edycja.

Co najgorszego mogą znaleźć gwiazdy na swój temat w sieci? Robią to za nich producenci show Jimmy'ego Kimmela - co jakiś czas zaprasza się je do czytania przed kamerami najbardziej złośliwych, okrutnych, czasem wypełnionych wulgaryzmami uwag "anonimowych" użytkowników Twittera. W niedzielę w nocy polskiego czasu odbędzie się gala Oscary 2016. Z tej okazji zobaczyć możemy specjalne wydanie "Mean Tweets" z udziałem największych gwiazd kina.

Susan Sarandon, na przykład, mogła usłyszeć, żeby przestała "świecić" wszędzie swoimi obwisłymi piersiami" (niedawno, po gali SAG Awards sporo kontrowersji wywołał jej odważny dekolt). George Clooney dowiedział się, że:

Jeśli ten obrzydliwy staruszek mógł znaleźć sobie dziewczynę, wy, zwykli użytkownicy Twittera, musicie "tonąć w ci**ch".

 

George ClooneyScreen z Youtube.com

 

Okazuje się, że użytkownicy Twittera mają sporo obserwacji co do... nosów gwiazd. Eddie Redmayneusłyszał, że jego "wygląda, jakby aktor próbował go sobie usunąć, ale nie udało się tego zrobić do końca", a Sean Penn ma nos jak... penis.

 

Sean PennScreen z Youtube.com

EK