Margot Robbie rozmawiała z księciem Harrym przez 1,5 godziny i NIE POZNAŁA go. Jej tłumaczenie rozbrajające

Margot Robbie przed świętami wybrała się na imprezę do swojej przyjaciółki, modelki Suki Waterhouse. Był tam też książę Harry. Brzmi jak bajka? Ciąg dalszy to raczej komedia.

Margot Robbie to piękna blondynka, którą możecie pamiętać z roli żony Leonarda DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street". Księcia Harry'ego nie musimy chyba nikomu przestawiać. Los chciał, że ta dwójka znalazła się na jednej, nie byle jakiej zresztą imprezie - przedświątecznym party organizowanym przez modelkę Suki Waterhouse. Była tam Cara Delevingne, Sienna Miller i inne sławne piękności oraz przystojniacy, a wszyscy robili sobie zdjęcia.

Dziennikarz "Entertainment Tonight" chciał dowiedzieć się od Robbie, jakie wrażenie wywarł na niej książę. Odpowiedź? Może Was rozbawić, może rozczarować, ale TAKIEJ na pewno się nie spodziewacie.

Margot Robbie, książę Harry, Cara DelevingneInstagram.com

Nie wiedziałam, że to on - przyznała. - Rozmawiałam z nim przez jakieś 1.5 h, ale naprawdę nie zorientowałam się, że to książę. Suki robiła tę imprezę, pomyślałam, że wpadnę na 10 minut. Sześć godzin później wjechała fotobudka.

Cóż, trochę współczujemy, ale z drugiej strony... Ile dziewczyn rozmawia z Harrym i nie orientuje się, że to on? Od teraz w jego oczach wyróżnia ją pewnie coś więcej niż uroda ;)

JM