Joanna Kulig ma stały zestaw: spodnie, t-shirt, marynarka. Zawsze wychodziło tragicznie, tym razem REWELACJA

Joanna Kulig rzadko eksperymentuje ze swoim stylem. Ma sprawdzony zestaw, który jednak niezbyt dobrze wypada na salonach. Wpadka goniła wpadkę. Tym razem jednak wyglądała świetnie.

Joanna Kulig rzadko pokazuje się w sukienkach. Na ściankach najczęściej widujemy ją w spodniach + t-shircie (ewentualnie koszulowej bluzce) + żakiecie (lub kamizelce). Niestety zwykle ciuchy były totalnie niedopasowane do jej sylwetki. Koszule zapięte prawie pod szyją optycznie powiększały jej i tak spory biust, marynarki i kamizelki robiły z "górą" to samo. Spod nich wystawały szczupłe, ale "skrócone" źle dobranymi spodniami i przede wszystkimi butami nogi. Na ramówce TVP2 za nastąpił stylizacyjny przełom. T-shirt miał większy dekolt, rozpięta marynarka wydłużyła jej sylwetkę, szpilki "wyciągnęły" ją jeszcze bardziej. Do tego nowoczesne wzory i kroje. Ekstra!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Chcemy podkreślić jedną ważną rzecz- Joanna Kulig nie należy do gwiazd, które gonią za świetnymi ocenami krytyków i znawców mody i podejrzewamy, że nie zawracała sobie nigdy głowy złymi recenzjami jej kolejnych stylizacji. To nie na tym najbardziej jej zależy. I dobrze, ale pochwalić ze tę świetną stylówkę naprawdę musieliśmy. Brawo!

AB

Joanna Kulig wyglądała...