Małgorzata Rozenek wyglądała dobrze? Nie według Horodyńskiej. "Fryzura na królika Bugsa". Ale bardziej oberwało się Majdanowi

Stylizacja Małgorzaty Rozenek z Balu Dziennikarza należała do jednej z jej najlepszych w ostatnim czasie, a mimo to, Joanna Horodyńska znalazła powód by ją skrytykować. Nie spodobała jej się fryzura.
Horodyńska krytykuje Rozenek "Fryzura na królika Bugsa" Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu stara się zmienić swój styl. Wybiera bardziej eleganckie i stonowane stylizacje, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Kreacja ze styczniowego Balu Dziennikarza również należała do udanych i przyznał to nawet zazwyczaj krytyczny Tomasz Jacyków. Małgorzata wyglądała pięknie, no po prostu nie można powiedzieć, że wygląda źle - powiedział stylista w programie "Gwiazdy na dywaniku". A jakie zdanie na ten temat ma Joanna Horodyńska? Nie byłaby sobą, gdyby czegoś nie skrytykowała. Tym razem padło na fryzurę. A fryzura na królika Bugsa też ci się podoba? - zapytała ironicznie. Jacyków obstawał przy swoim i trudno się z nim nie zgodzić. Nie przeszkadza mi, wszystko do tej sukienki pasuje - uciął krótko. Na koniec Horodyńska przyznała jednak, że mimo nieudanej fryzury, suknia Rozenek była dobrze dobrana. Małgorzata podoba mi się w tej sukni i cieszę się, że w kontekście nowego programu próbuje zachować umiar - podsumowała stylistka. Znacznie bardziej oberwało się Radkowi Majdanowi. Bokobrody, które Radek zapuścił spowodowały że twarz mu się przekręciła w poprzek. Może on sobie rekompensuje brak włosów na górze bokobrodami? - zastanawiała się Horodyńska. A Wam jak się podobały stylizacje Rozenek i Majdana?

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu wyraźnie zmienia styl. Wybiera dużo elegantsze i bardziej stonowane stylizacje, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Ta ze styczniowego Balu Dziennikarza również należała do udanych i przyznał to nawet zazwyczaj krytyczny Tomasz Jacyków. W programie "Gwiazdy na dywaniku" powiedział:

Bardzo pięknie wygląda Małgorzata Rozenek, no po prostu nie można powiedzieć, że wygląda źle.

Co na to Joanna Horodyńska? Nie byłaby sobą, gdyby czegoś nie skrytykowała. Padło na fryzurę.

A fryzura na królika Bugsa też ci się podoba? - zapytała ironicznie.

Królik Bugs? Serio?

Królik Bugs Giphy.com

Jacyków obstawał przy swoim i trudno się z nim nie zgodzić.

Nie przeszkadza mi, wszystko do tej sukienki pasuje.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na koniec Horodyńska przyznała jednak, że mimo nieudanej fryzury, suknia Rozenek była dobrze dobrana:

Małgorzata podoba mi się w tej sukni i cieszę się, że w kontekście nowego programu próbuje zachować umiar. Czyli zasłaniając biust sukienką gorsetową zasłania również ramiona bo to robią eleganckie kobiety.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan KAPIF

Dużo bardziej oberwało się Radkowi Majdanowi:

Bokobrody, które Radek zapuścił spowodowały że twarz mu się przekręciła w poprzek.
Może on sobie rekompensuje brak włosów na górze bokobrodami? - odpowiedziała Horodyńska. Byleby wąsa nie zapuścił.

A Wam jak się podobały stylizacje Rozenek i Majdana?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS