Katarzyna Glinka wygląda świetnie zawsze. Oprócz gali Telekamer. Rok temu kiepsko, teraz znowu ŹLE

Katarzyna Glinka jest bez wątpienia piękna, a szczupła sylwetka pozwala jej na noszenie niemal wszystkich ubrań. Niestety, co roku na Telekamerach jej stylizacje nie prezentują się najlepiej.

Katarzyna Glinka naprawdę niemal zawsze wygląda super. Jednak na gali Telekamery 2015 pokazała się w sukni, której kolor sprawił, że jej uroda jakby się "rozmyła". Jak było w tym roku? Gładko zaczesane włosy, akcent na usta pomalowane ciemną szminką, pod szyją ozdoba przypominająca obrożę. Oczywiście najważniejsza jest suknia, a ona też nas nie zachwyca. Odkryty brzuch, nieco dziwnie skonstruowana góra, wszystko białe z czarnymi elementami. Chyba Glinka jest nieco "przestylizowana".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mamy lekkie wrażenie, że aktorka zainspirowała się stylem Rihanny. Zwłaszcza w kwestii biżuterii i makijażu. My jednak wolimy Glinkę w jej "pozatelekamerowej" wersji.

 

 

jm

Więcej o:
Komentarze (10)
Katarzyna Glinka wygląda świetnie zawsze. Oprócz gali Telekamer. Rok temu kiepsko, teraz znowu ŹLE
Zaloguj się
 • Gość: Marek

  Oceniono 2 razy 2

  Przepiękna kobieta i tyle w tym temacie !!!

 • Gość: olo

  0

  Sukienka jak sukienka, ale tym czymś na szyi skutecznie sobie ją skróciła, a makijażem dodała sobie 30 lat

 • bardu

  0

  Bo im się zdaje, że im bardziej wymyślnie, tym lepiej. A jak wiadomo elegancja to umiar. Im mniej tym lepiej. Ale kto tym biednym celebrytkom o tym powie?

 • Gość: toebiszon

  Oceniono 1 raz -1

  ile ona ma lat?Przecież to stara baba już jest.Zmarszczki na policzkach nawet ma, jak u sześćdziesięciolatki co najmniej.

 • Gość: martusia

  Oceniono 1 raz -1

  Brakuję jej diety i pewnie czasu! Skądś to znam :( Gdyby trochę patrzyła na siebie na makijaż i brała jakieś tabletki typu iq green i chociaż biegała byłoby o wiele lepiej! Ale no jaka ona sama dla mnie jest super!

 • Gość: p_p

  Oceniono 1 raz -1

  za duzo... wszystkiego. najgorzej makijaż. sukienka w sumie nawet ujdzie

 • kgkg

  Oceniono 1 raz -1

  sukienka jak sukienka- za to makijaż fatalny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX